Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło.

WYSTAWA MALARSTWA | TAM GDZIE OKO (NIE) SIĘGA – ALEKSANDRA KRZEMIEŃ

10 listopada 2021 18:00 - 10 grudnia 2021 17:30

Free

WYSTAWA MALARSTWA | TAM GDZIE OKO (NIE) SIĘGA – ALEKSANDRA KRZEMIEŃ

Od 10 listopada do 10 grudnia 2021 r. w WDK w Inwałdzie prezentowane będzie malarstwo autorstwa Aleksandry Krzemień. Uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się 10 listopada (środa) o godz. 18:00 w WDK w Inwałdzie. Wstęp wolny. Zapraszamy w godzinach otwarcia placówki.

Od zawsze interesowałam się nauką, a zwłaszcza astronomią, podobnie jak zawsze lubiłam rysować. Od dziecka, przez wiele lat, uczestniczyłam w zajęciach plastycznych prowadzonych w mojej rodzinnej miejscowości (Inwałd) przez artystkę Anetę Lachendro. W wieku 14 lat zaczęłam prowadzić regularne obserwacje astronomiczne zapisywane w notatniku, wtedy wykonałam swoje pierwsze szkice astronomiczne. W tym czasie zarejestrowałam się na serwisie forumastronomiczne.pl, gdzie stale się udzielam, głównie poprzez publikowanie owoców swoich obserwacji.
Od kilku lat łączę oba zainteresowania, malując różne kosmiczne obiekty – czasem bardziej realistycznie, a czasem oddając się swoim odczuciom i emocjom. Jednocześnie studiuję fizykę techniczną na AGH, a w ramach koła naukowego „Bozon” prowadzę czasem wykłady, dotyczące astronomii i amatorskich obserwacji nieba.
/Aleksandra Krzemień/

W celu minimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa prosimy o stosowanie się do obowiązujących zaleceń – wchodząc do naszych placówek pamiętaj o obowiązku zasłaniania nosa i ust maseczką oraz zdezynfekuj ręce środkiem na bazie alkoholu (dostępny wewnątrz).

Szczegóły

Start:
10 listopada 2021 18:00
End:
10 grudnia 2021 17:30
Koszt:
Free
Wydarzenie tagi:
, , , , , ,

Miejsce

Wiejski Dom Kultury w Inwałdzie
Miła 9 34-120 Poland
Telefon:
334322612
Zobacz stronę miejsca

Organizatorzy

Wiejski Dom Kultury w Inwałdzie
Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie