Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło.

KONCERT LAUREATÓW XXIX KONKURSU RECYTATORSKIEGO POEZJI RELIGIJNEJ IM. JANA FUJAWY

18 grudnia 2021 16:30 - 18:30

Free

18 grudnia 2021 roku o godz. 16:30 w Wiejskim Domu Kultury w Targanicach odbędzie się Koncert Laureatów XXIX Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej im. Jana Fujawy.
W programie wieczoru: uroczyste rozdanie nagród i wyróżnień oraz prezentacja nagrodzonych recytacji. Ponadto uroczystość uświetni recital ALEKSANDRY KARCZ – wokalistki, która swoje pierwsze kroki artystyczne stawiała w Ognisku Muzycznego „Metrum” w Andrychowie. Swój warsztat wokalny kształciła pod kierunkiem Iwony Toboły z Bielska-Białej (lekcje śpiewu pobierali u niej, m.in.: Monika Brodka, Bracia Cugowscy, Asteya), Jagody Piwowarczyk, Karoliny Leszko (uczestniczki The Voice of Poland), Katarzyny Rościńskiej (piosenkarki, kompozytorki oraz autorki tekstów), Magdaleny Sekuły-Lemberger i innych. Na scenie Aleksandrze towarzyszyć będzie MICHAŁ GUZDEK (gitara).

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Szczegółowe informacje: WDK w Targanicach, ul. Floriańska 2, tel.: 33 875 12 25, mail: targanice@kultura.andrychow.eu

Podczas imprezy przestrzegane będą wszelkie środki bezpieczeństwa związane z zapobieganiem zakażeniom koronawirusem.
W celu minimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa prosimy o stosowanie się do obowiązujących zaleceń – wchodząc do naszych placówek pamiętaj o obowiązku zasłaniania nosa i ust maseczką oraz zdezynfekuj ręce środkiem na bazie alkoholu (dostępny wewnątrz).
***
Fot. Gabriela Mączyńska

Miejsce

Wiejski Dom Kultury w Targanicach
Floriańska 2
Targanice, 34-120 Poland
Telefon:
338751225
Zobacz stronę miejsca

Organizatorzy

Wiejski Dom Kultury w Targanicach
Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie