Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło.

JAROSŁAW SKUPIEŃ | WYSTAWA FOTOGRAFII / WDK w Inwałdzie

2 lipca 2021 18:00 - 13 sierpnia 2021 15:00

Free

Od 2 lipca do 13 sierpnia 2021 (w godzinach otwarcia placówki)
****
W WDK w Inwałdzie prezentowane są fotografie ze spektakli Teatru Ruchu FORMA, działającego w WDK w Inwałdzie. Autorem teatralnych foto wspomnień jest Jarosław Skupień.
Wernisaż wystawy odbył się 2 lipca. Wtedy to w WDK w Inwałdzie odbyła się impreza, pn. „W pięciu smakach… artystyczne spotkanie na scenie” – wieczorek wokalno-muzyczny, etiuda taneczna. Polecamy fotorelację autorstwa Jarosława Skupnia z tego wydarzenia – czytaj więcej…

Jarosław Skupień – absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej, elektronik, programista mikroprocesorów, umysł ścisły, redaktor naczelny działającego przez 18 lat portalu www.andrychow.pl, grafik, dziennikarz, freelancer, reporter, fotograf, twórca wielu stron internetowych organizacji i stowarzyszeń, miłośnik teatrów amatorskich, fotografii scenicznej i portretowej. Od wielu lat współpracuje, m.in. z: Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie, Stowarzyszeniem Gospodyń Wiejskich, Nowinami Andrychowskimi, instytucjami i organizacjami samorządowymi, Izbą Regionalną i Muzeum. Przez ostatnie 20 lat był obecny na zdecydowanej większości znaczących wydarzeń kulturalnych i społecznych naszego regionu. W swojej pracy stara się dostrzegać coś więcej niż profesjonalne podejście do tematu. Właśnie ten – ludzki, pełen empatii czynnik jego twórczości zwraca uwagę zarówno w reportażach, jak i fotografii dokumentującej obserwowane wydarzenia.

Teatr Ruchu FORMA został założony w 2004 roku, działa w Wiejskim Domu Kultury w Inwałdzie (placówka Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie). Instruktorem zespołu jest Aneta Lachendro.
„Teatr to dla nas sposób rozumienia świata. Poznajemy go poprzez nasze zmysły, drążąc umysł pytaniami, na które odpowiedź znajduje się sama w chwili, gdy gasną światła, a scena zamienia się w nasz mały Wszechświat. Ta chwila i próba wysłuchania naszego głosu – sprawiają, że czas staje w miejscu, a przestrzeń zrozumienia wchłania nas bez pytań…” (Inspirator / Aneta Lachendro)

Wstęp wolny. Zapraszamy w godzinach otwarcia placówki!

****

Szczegółowe informacje:
Wiejski Dom Kultury w Inwałdzie
inwald@kultura.andrychow.eu
Telefon: 33 432 26 12

Szczegóły

Start:
2 lipca 2021 18:00
End:
13 sierpnia 2021 15:00
Koszt:
Free
Wydarzenie tagi:
,

Miejsce

Wiejski Dom Kultury w Inwałdzie
Miła 9 34-120 Poland
Telefon:
334322612
Zobacz stronę miejsca

Organizatorzy

Wiejski Dom Kultury w Inwałdzie
Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie