Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło.

„Halo Halo! Mikołaju!” – interaktywny spektakl dla dzieci

5 grudnia 10:00 - 11:00

18zł

5 grudnia 2022 r. (poniedziałek) o godz. 10:00 w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie zaprezentowany zostanie interaktywny spektakl dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnymsię, pt. „Halo Halo! Mikołaju!”.

Wszystkie dzieci na całym świecie czekają z niecierpliwością na Świętego Mikołaja, który co roku o tej samej porze obdarowuje najgrzeczniejszych wspaniałymi prezentami. Niestety tym razem nie będzie to takie proste. Okazuje się bowiem, że Mikołaj został uwięziony przez Królową Śniegu z lodowym sercem, która chce zepsuć dzieciom najpiękniejszy dzień w roku. Śnieżynka, Bałwanek i Pajacyk spróbują z pomocą dzieci odnaleźć i uwolnić Świętego Mikołaja. Królowa Śniegu przygotowała trudne zadania do wykonania. Aby dostać prezenty i spotkać się z Mikołajem, trzeba będzie wykazać się wiedzą, umiejętnościami muzycznymi i umiejętnością współpracy w grupie.

Czy im się uda? Czy Mikołaj zostanie uwolniony, a Królowa pokonana?

Czy dzieci dostaną prezenty?

Zapraszamy na nasz program mikołajkowy „Halo! Halo! Mikołaju!” Będziemy się świetnie bawić i jednocześnie uczyć, ponieważ nasz program zawiera elementy dydaktyczne. Dowiemy się więcej o Świętym Mikołaju, jak również o instrumentach i orkiestrze, nauczymy się wspólnie piosenki i zimowego tańca.

Aktorzy scen Śląskich

Cena biletu: 18 zł
Sprzedaż biletów: BIURO MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7 (czynne: pn. – pt., 8:00 – 16:00); tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008; e-mail: mdk@kultura.andrychow.eu

Chcąc skorzystać z opcji obdarowania dziecka świątecznym prezentem przez Mikołaja, przygotowany i podpisany imieniem i nazwiskiem dziecka podarunek należy dostarczyć do BIURA MDK w Andrychowie przed rozpoczęciem spektaklu.

Zapraszamy!

Szczegóły

Data:
5 grudnia
Czas:
10:00 - 11:00
Koszt:
18zł
Wydarzenie tagi:
, , ,

Miejsce

Miejski Dom Kultury w Andrychowie
Szewska 7
Andrychów, 34-120 Poland
+ Google Map
Telefon:
33 875 31 05
Zobacz stronę miejsca

Organizatorzy

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie
Miejski Dom Kultury w Andrychowie