Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło.

DNI ANDRYCHOWA 2022

25 czerwca 2022 16:00 - 23:00

Free

DNI ANDRYCHOWA to cykliczna impreza kierowana do mieszkańców Gminy Andrychów w każdym wieku i znakomita okazja do wspólnej zabawy!

Święto miasta w tym roku odbędzie się 25 czerwca na Placu Mickiewicza. Tradycyjnie już miejskie świętowanie wypełnione będzie muzyką rozrywkową! W programie koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej – swoje największe przeboje zaprezentują uwielbiani przez publikę MATEUSZ MIJAL oraz zespół ENEJ! Podczas tegorocznej imprezy nie zabraknie także występów lokalnych artystów, wystąpią: Andrychowska KAPELA WUJKA JAŚKA, Ludowy Zespół Pieśni i Tańca ANDRYCHÓW, KONRAD, zespół muzyczny KOLEKCJA!
A poza sceną? Również sporo przyjemności i pyszności! Dla najmłodszych uczestników przewidziano strefę rekreacyjną (dmuchańce) oraz kącik animacyjny. Ponadto będzie można obejrzeć wystawę prac członków Stowarzyszenia Grupa Twórców MY, a także wziąć udział w warsztatach rysunku dla każdego prowadzonych przez artystów tej grupy. Dodatkową atrakcją będzie bogata strefa gastronomiczna.

Patronat Honorowy nad imprezą objął Burmistrz Andrychowa – Tomasz Żak. Wydarzenie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Powiatu Wadowickiego. W realizację imprezy włącza się wiele osób, firm, organizacji i instytucji z terenu Andrychowa i okolic – dziękujemy za tę pomoc i ogromne zaangażowanie! Zapraszamy do wspólnego świętowania. Bądźcie koniecznie!

Szczegółowy program Dni Andrychowa 2022 na plakacie (poniżej).

 

CKiW w Andrychowie – organizator

Dołącz do wydarzenia FB ===> TUTAJ

 

 

Dni Andrychowa 2022… kto wystąpi?

Szczegóły

Data:
25 czerwca 2022
Czas:
16:00 - 23:00
Koszt:
Free
Wydarzenie tagi:
, , , , , ,

Miejsce

Plac Mickiewicza w Andrychowie
Plac Adama Mickiewicza
Andrychów, 34-120 Poland
+ Google Map

Organizator

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie
Telefon:
338752628
Email:
biuro@kultura.andrychow.eu
Zobacz stronę organizatora