Informacje

Osiągnięcia dzieci i młodzieży ze Świetlicy w Sułkowicach-Bolęcinie w roku 2018:

Emilia Płonka
– wyróżnienie w XII Gminnym Konkursie Recytatorskim “Szelki – humor w literaturze” w Sułkowicach-Bolęcinie – 25.05.2018 r. 


Osiągnięcia dzieci i młodzieży ze Świetlicy w Sułkowicach-Bolęcinie w roku 2017:

Monika Pająk
– I miejsce w XI Gminnym Konkursie Recytatorskim “Szelki – humor w literaturze” w Sułkowicach-Bolęcinie

Judyta Zielińska
– III miejsce w XI Gminnym Konkursie Recytatorskim “Szelki – humor w literaturze” w Sułkowicach-Bolęcinie

Martyna Kukuła
– wyróżnienie w XI Gminnym Konkursie Recytatorskim “Szelki – humor w literaturze” w Sułkowicach-Bolęcinie


Osiągnięcia dzieci i młodzieży ze Świetlicy w Sułkowicach-Bolęcinie w roku 2016:

Zespół FIGIEL
– wyróżnienie na Festiwalu Tańca w Zatorze – 6.03.2016 r. 

Zespół APLAUZ
– II miejsce na Festiwalu Tańca w Zatorze – 6.03.2016 r. 


Osiągnięcia dzieci i młodzieży ze Świetlicy w Sułkowicach-Bolęcinie w roku 2015:

Zespół tańca nowoczesnego MINIAPLAUZ – instruktor Natalia Widlarz
– II miejsce na Festiwalu Tańca w Zatorze

Zespół tańca nowoczesnego APLAUZ – instruktor Natalia Widlarz
– III miejsce na Festiwalu Tańca w Zatorze


Osiągnięcia dzieci i młodzieży ze Świetlicy w Sułkowicach-Bolęcinie w roku 2014:

Zespół tańca nowoczesnego APLAUZ instruktor Natalia Widlarz, Barbara Wnęk
– Główna Nagroda ,,KOKON 2014” – nominacja do Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych “Talenty Małopolski” w Przeglądzie “KOKON Artystyczna Wylęgarnia” w Wadowicach
– I miejsce w Przeglądzie Form Tanecznych w Zatorze
– udział w XXVII Małopolskim Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych “Talenty Małopolski” w Dobczycach


Osiągnięcia dzieci i młodzieży ze Świetlicy w Sułkowicach-Bolęcinie w roku 2013:

Aleksandra Chmura – instruktor Jadwiga Pytel
– wyróżnienie w Konkursie Plastycznym “Stop Smog” zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Wydział Turystyki, Sportu i Kultury Urzędu Miejskiego w Andrychowie (21 stycznia)

Zespół tańca nowoczesnego APLAUZ – instruktor Natalia Widlarz
– II miejsce w Konkursie Tańca – Przeglądzie Form Tanecznych, Regionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia Zator (17 marca)
– wyróżnienie w XIV Powiatowym Przeglądzie Zespołów Artystycznych w Wadowicach (18 marca)
– wyróżnienie w III Powiatowym Przeglądzie Tanecznym “Pasje i talenty, czyli szaleństwa artystyczne” w Andrychowie (1 czerwca)

Ewelina Dwornik – instruktor Jadwiga Pytel
– Nagroda aktorska w VII Gminnym Konkursie Recytatorskim “Szelki – humor w literaturze” w Sułkowicach-Bolęcinie (10 maja)


Osiągnięcia dzieci i młodzieży ze Świetlicy w Sułkowicach-Bolęcinie w roku 2010:

Agata Wnęczak
– wyróżnienie w XXIII Podbeskidzkim Festiwalu Piosenki Religijnej w Andrychowie

Patrycja Gawęda
– wyróżnienie w XXIII Podbeskidzkim Festiwalu Piosenki Religijnej w Andrychowie

Paulina Łysoń
– III miejsce w XXIII Podbeskidzkim Festiwalu Piosenki Religijnej w Andrychowie

Paulina Chmiel
– II miejsce w IV Gminnym Konkursie Recytatorskim “Szelki – humor w literaturze” w Sułkowicach-Bolęcinie

Magdalena Dudka
– wyróżnienie w IV Gminnym Konkursie Recytatorskim “Szelki – humor w literaturze” w Sułkowicach-Bolęcinie

Grupa taneczna APLAUZ
– III miejsce w V Gminnym Konkursie Tańca “Pasje i talenty, czyli szaleństwo artystyczne” w Inwałdzie

Grupa taneczna EXLIBRO
– wyróżnienie w XXX Festiwalu Artystycznym Młodzieży Kraków 2010
– III miejsce w V Gminnym Konkursie Tańca “Pasje i talenty, czyli szaleństwo artystyczne” w Inwałdzie

Kabaret ZACHMIELENI
– wyróżnienie w I Podgórskim Festiwalu Kabaretowym Kraków-DK Podgórze
– wyróżnienie główne w I Śląskim Przeglądzie Kabaretowym “Mohumorek” w Świętochłowicach
– I miejsce w IV Gminnym Konkursie Recytatorskim “Szelki – humor w literaturze” w Sułkowicach-Bolęcinie

Julia Graca
– wyróżnienie w V Wojewódzkim Konkursie Plastycznym “CHOINKOWE DEKORACJE” w Krakowie