Fotoreportaże

Bajkowe zakończenie Wiosny w Teatrze

​Za nami Wiosna w Teatrze! Ostatni dzień festiwalu należał do najmłodszych. W Miejskim Domu Kultury w Andrychowie odbył się IV Otwarty Festiwal Teatrzyków Dziecięcych „Chcecie Bajki oto Bajka”.

Jury w składzie: Krystyna Hussak-Przybyło– przewodnicząca, Aneta Stuglik oraz Dominik Setlak wyraziło uznanie dla wszystkich uczestniczących w spotkaniach.

Jury jednomyślnie postanowiło przyznać: I nagrodę dla Przedszkolnej Gromadki z Przedszkola Nr 5 w Wadowicach za spektakl „Opowieść o wężowym królu”, dwie równorzędne II nagrody dla Szczęśniaków ze Szkoły Podstawowej w Rzykach za spektakl „Pali się” oraz dla Teatru Form Niewielkich z Fundacji Przestrzeń za spektakl „Remont w piekle”. Jury przyznało również III nagrodę dla Dziecięcego Teatru Ptak z Miejskiego Domu Kultury w Olszówce za spektakl „Psikuś” oraz wyróżnienie za choreografię dla Szkoły Podstawowej Nr 2 z Andrychowa w spektaklu „Mikołajkowa przemiana” oraz wyróżnienie za oprawę plastyczną dla Motylków z Przedszkola Publicznego w Choczni w spektaklu o „Wesołej Ludwiczce” oraz trzy równorzędne nagrody aktorskie dla: Filipa Burzec, Antoniny Woźniak oraz Stanisława Loranc.

Źródło: www.nowiny.andrychow.eu