Fotoreportaże

Teatralna Wiosna zawitała do Andrychowa. Uroczystego otwarcia festiwalu dokonała wiceburmistrz Andrychowa Agnieszka Perończyk-Adamek. Środa należy dla najmłodszych amatorów sztuki teatralnej. Właśnie dziś (24 kwietnia) w MDK-u (i nie tylko) dzieci biorą udział w festiwalu teatrzyków dziecięcych „Chcecie bajki, oto bajka”.

Jako pierwsi na scenie pojawiły się dzieci Teatru Ruchu MiniForma. Gościnnie zaprezentowali spektakl „Była sobie raz bajka” w reżyserii Anety Stuglik.

W konkursie wzięły udział zespoły teatralne z Rzyk, Andrychowa, Inwałdu i Zagórnika. Kto okaże się najlepszy? – Wyniki zaprezentujemy już jutro na naszej stronie. A teraz garść zdjęć z pierwszego dnia

Pierwszy dzień Wiosny w Teatrze za nami. W środowe popołudnie poznaliśmy zwycięzcę festiwalu teatrzyków dziecięcych „Chcecie Bajki, oto Bajka”. Najlepsze okazały się „Wesołe Duszki” z Przedszkola nr 5 w Andrychowie ze spektaklem „Królewna Śnieżka” pod kierownictwemGrażyny Wądrzyk, Magdaleny Bogdan. Najmłodsi mieli okazję zobaczyć plenerowe przedstawienie teatru A3 z Warszawy „Punch i Judy”.

Tekst i foto: Nowiny Andrychowskie