Zaproszenie na spektakl „Sposób na blondynkę”. Odwieczna walka dobra ze złem okraszona poczuciem humoru i doskonałym kunsztem aktorskim.

Agencja Artystyczna ART zaprasza na spektakl pt.: „Sposób na Blondynkę…”, który odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie 28 października 2023 r. (sobota) o godz. 17:00. Spektakl „Sposób na Blondynkę…” to wspaniała komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji z humorem pokazuje rozterki każdego z nas. Sekrety, spisek, zmowa, oszustwo, gierki i romans czekają na każdego, kto ma ochotę spędzić ten wieczór z nami.

Portal randkowy to czasem jedyna możliwość, żeby zmienić swoje życie. Na lepsze lub na gorsze, bo zarówno w realnym życiu jak w Internecie – kiedy się gra, można albo wszystko wygrać, albo przegrać.
Małżeństwo Normy i Czarka trwa wyłącznie z powodu wspólnych kredytów. Pewnego dnia, przy ich barze, ktoś przebija opony w nowym Ferrari majętnego Zygmunta, który jedzie do swojej posesji w Oazie dla Milionerów. Zygmunt nie lubi ludzi i niewiele o nich wie, za to Czarek, jako wytrawny podrywacz, wie o innych wszystko. Kto na kogo czyha? Oszustwo romantyczne jeszcze nigdy nie było tak łatwe, a w sieci niekiedy bywa naprawdę niebezpiecznie. Kto kogo złowi, złota rybka rekina czy odwrotnie? Jest jeszcze Tajemnicza Kobieta, która nie ma w życiu już nic do stracenia i oczywiście jest również ten trzeci: najsłynniejszy w kraju detektyw, który może i umie wszystko. Na pozór to wydaje się proste… Zalogować się na portal randkowy, by stworzyć swoje nowe „ja”. Każde kłamstwo jest dozwolone. Bo w internecie każdy może być blondynką; nawet blondynka.
Czarek staje w szranki z Zygmuntem o względy idealnej Cindi, wielbicielki tańca na rurze, której zdjęcie znajdują w Internecie. Wszystkie chwyty są dozwolone. Na ile byłbyś w stanie zaryzykować, jeśli stawką jest szczęśliwa przyszłość?
Samotność, pragnienie miłości i poczucia bezpieczeństwa kontra dwojakość ludzkiej natury. Która część osobowości wygra? Kim jesteśmy i dlaczego wolimy udawać kogoś innego, zamiast się rzeczywiście zmienić? Kto będzie bardziej wyrafinowany: ofiara czy oszust?
Odwieczna walka dobra ze złem okraszona poczuciem humoru i doskonałym kunsztem aktorskim.

Obsada:
• Adrianna Biedrzyńska
• Artur Dziurman
• Dariusz Taraszkiewicz
• Jacek Rozenek

Organizator: Agencja Artystyczna ART Sebastian Ciupiński
BILETY:
Ceny biletów: 110 zł; 100 zł
Zamówienia zbiorowe u Organizatora / Agencja Artystyczna ART, tel. 693 062 880
Sprzedaż biletów: MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7, tel.: 33 875 31 05, 512 442 918
Bilety online:
www.kultura.andrychow.eu
www.biletyna.pl
www.kupbilecik.pl

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content