Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach nowego cyklu FOTOGRAFIE Z KULTURĄ… Jaka sesja tym razem?

W październiku 2021 r. Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie reaktywowało oczekiwane przez wielu fotografów amatorów oraz modelki, które chciałyby spróbować swoich sił przed obiektywem – warsztaty / plenery fotograficzne – „Fotografie z Kulturą”.

Tematem pierwszych zajęć był „Huśtawkowy zawrót głowy”! W pięknym otoczeniu Parku Miejskiego w Andrychowie, lecących z nieba kasztanów i biegających, by je zbierać babć, rodziców, dziadków i dzieci – fotografowie i modelki starali się uchwycić piękne kadry, korzystając z wielu atrakcyjnych rekwizytów sesyjnych, wśród których prym wiodły dwie ogromne huśtawki – linowa oraz makramowa. Wymienialiśmy się doświadczeniami oraz pomysłami na kadry! O tym, jak było możecie przekonać się z fotografii i artykułu zamieszczonych na naszej stronie. Czytaj więcej….

Serdecznie zapraszamy na kolejne zajęcia, które odbędą się 6 lub 13 listopada* (*termin zależny jest od warunków pogodowych / może ulec zmianie). Ich tematem będzie „Sesja w stylu indiańskim!” – z pięknym pióropuszem wykonanym przez mieszkańców Bali, specjalnymi indiańskimi ozdobami, łukiem i stylizowanymi sukienkami…

Spotkania prowadzi Jarosław Skupień – fotograf, który od kilkunastu lat współpracuje z Centrum Kultury i Wypoczynku, opisując i dokumentując wydarzenia kulturalne naszego regionu.

Będąc uczestniczką/iem warsztatów będziecie mieć wpływ na kolejne projekty!

Uwaga! Dot. Edycji 2: W związku z faktem, że sesja przewidziana jest w Stanicy Hucuł – zaplanowano wynajęcie konia huculskiego wraz z opiekunem do asysty w czasie sesji. Z tego powodu uczestnicy biorący udział w charakterze fotografa będą musieli uiścić opłatę na rzecz Stanicy Hucuł (150 zł za 3 h wypożyczenia konia – 50 zł za godzinę – do równego podziału wśród fotografów. W zależności od ilości fotografów opłata ta może wynieść ok. 30 zł od osoby).

Ze względu na ograniczoną ilość uczestników w charakterze fotografów oraz modelek prosimy o wcześniejsze zapisy. Udział w warsztatach w charakterze modelki wymaga spełnienia warunku pełnoletniości oraz podpisania wymaganych zgód na publikację wizerunku.

Regulamin warsztatów wraz z niezbędnymi formularzami dostępne:

  • w Sekretariacie CKiW w Andrychowie, ul. Starowiejska 22 b (czynne: pn.-pt. 7.30 – 15.30)

Mamy nadzieję, że nasze „Fotografie z Kulturą” sprawią Wam wiele radości, dostarczą wielu inspiracji i pozwolą na rozwijanie swoich pasji. Zapraszamy!

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content