Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w VI KONKURSIE MALARSTWA I RYSUNKU „Plamą i Kreską…”

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie serdecznie zaprasza młodzież w wieku 10 – 15 lat do udziału w VI Konkursie Malarstwa i Rysunku „Plamą i Kreską wędrujemy w świat naszych marzeń, bo one ważniejsze są od ziszczeń – Sen i nie sen”. Tegoroczna edycja konkursu dedykowana jest Stanisławowi Lemowi. Jego twórczość ma stać się inspiracją do stworzenia prac, a szczególnie te słowa: „Intensywność marzeń ważniejsza jest od ziszczeń” – cytat, pochodzący z powieści Lema, pt. „Wysoki Zamek”.

Konkurs ma charakter warsztatowy – praca malarska lub rysunkowa wykonywana jest w dzień konkursu w WDK w Inwałdzie. Prace konkursowe mogą być wykonane różnorodnymi technikami plastycznymi: akwarela, tempera, pastele, olej, akryl. Część konkursowa przeprowadzona będzie z podziałem na grupy wiekowe: 10 – 12 lat (4 października 2021 r.) oraz 13 – 15 lat (5 października 2021 r.). Rozstrzygnięcie konkursu oraz rozdanie nagród i wyróżnień odbędzie się 11 października 2021 r. o godz. 16.00 w WDK w Inwałdzie i zostanie połączone z otwarciem wystawy pokonkursowej. Wszelkie szczegóły zawarte są w Regulaminie konkursu (do pobrania poniżej).

Zgłoszenia przyjmowane są do 29 września 2021 r. Zapraszamy do udziału!

Ważne: REGULAMIN Konkursu, Karta zgłoszenia wraz ze Zgodą na wykorzystanie wizerunku dziecka uczestniczącego w Konkursie:

Regulamin oraz niezbędne formularze dostępne również w:

  • WDK w Inwałdzie, ul. Miła 9 (w godzinach otwarcie placówki: Sprawdź…)
  • Sekretariacie CKiW w Andrychowie, ul. Starowiejska 22 b (w godz. 7:30 – 15:30)

Szczegółowe informacje: WDK w Inwałdzie, tel. 33 432 26 12, e-mail: inwald@kultura.andrychow.eu

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content