Zapraszamy do udziału! II OGÓLNOPOLSKI KONKURS RADIOWY dla dzieci, młodzieży i dorosłych na najciekawszy głos radiowy „HALO, HALO… TU RADIO!”

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Andrychowie i Radiem Andrychów serdecznie zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w konkursie na najciekawszy głos radiowy – II Ogólnopolski Konkurs Radiowy HALO, HALO… TU RADIO! Konkurs ma charakter otwarty – mogą wziąć w nim udział wszystkie zainteresowane osoby powyżej 7. roku życia. Tematem przewodnim tej edycji jest „miłość”.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie wybrać fragment tekstu traktujący o miłości, pochodzący z utworu literackiego (z wyłączeniem poezji), który następnie zinterpretują głosowo i kolejno swoje nagranie wyślą do oceny konkursowej. Jury wybierze najciekawsze realizacje (z uwzględnieniem wieku uczestników – podziałem na grupy wiekowe). Laureaci konkursu zostaną zaproszeni do występu na żywo podczas uroczystej Gali wręczenia nagród – 3 marca 2023 r. o godz. 17:00 w WDK w Inwałdzie – oraz do nagrania audycji, która zostanie wyemitowana na antenie „Radia Andrychów”. Szczegóły konkursu zawarte są w Regulaminie.

Zgłoszenia przyjmowane są do 17 lutego 2023 r. Zapraszamy do udziału!

REGULAMIN KONKURSU oraz FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY dostępne:

  • w WDK w Inwałdzie
  • w Sekretariacie CKiW w Andrychowie
  • do pobrania:
  • Organizator: Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie – Wiejski Dom Kultury w Inwałdzie
  • Partner: Miejska Biblioteka Publiczna w Andrychowie
  • Patron medialny: Radio Andrychów

Szczegółowe informacje: WDK w Inwałdzie, ul. Miła 9, 34-120 Andrychów, tel. 33 432 26 12, 503 129 078; e-mail: inwald@kultura.andrychow.eu

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content