Zajęcia stałe wracają do MDK w Andrychowie

Miejski Dom Kultury w Andrychowie (ul. Szewska 7) wznawia nabór na zajęcia stałe w sezonie kulturalnym 2021/2022. Aktualnie w ofercie znajdują się zajęcia plastyczno-techniczne dla dzieci, warsztaty ceramiczne oraz zumba.

  • Polecamy: Zajęcia stałe proponowane przez Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie ===>TUTAJ

Zajęcia ceramiczne organizowane przez CKiW w Andrychowie to zabawy z gliną, takie jak: ugniatanie, wyciskanie, wałkowanie, wylepianie, modelowanie ręczne z bryły oraz szkliwienie przedmiotów. Warsztaty pobudzą wyobraźnię oraz kreatywność, rozwiną zdolności manualne oraz uzmysłowią, jak skutecznie planować oraz organizować warsztat pracy. Jest to świetna forma relaksu po codziennych obowiązkach domowych, szkolnych czy zawodowych. Glina jest materiałem, z którego można stworzyć przedmioty użyteczne oraz dekoracyjne. Prace wykonane podczas warsztatów stają się własnością autora. Zajęcia startują w maju 2022 r.

Warsztaty prowadzi Zbigniew Bury, artysta od lat związany z Andrychowem.


Zajęcia plastyczno-techniczne dla dzieci w wieku 6-9 lat (grupowe) startują w maju 2022 r.

Zajęcia plastyczne dla dzieci w MDK w Andrychowie:
– kreatywne działania w obszarze sztuki,
– zabawa różnymi technikami plastycznymi,
– rozwijają wyobraźnię i zdolności plastyczne.

Prowadzi: Dominika Mikluszka.


Zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych (grupowe) w MDK w Andrychowie. Warsztaty odbywają się w każdy poniedziałek, o godz. 19:00.

Porywająca muzyka, proste kroki, tysiące spalonych kalorii, dobra zabawa – to właśnie zumba! Taniec połączony z fitnessem!

Prowadzący: Rafał Harat (Grupa ART GO) | Salsa i Zumba ATR GOSzczegółowe informacje i zapisy: MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7, tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008, e-mail: mdk@kultura.andrychow.eu

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content