XXI Konkurs Potraw Regionalnych STÓŁ WIELKANOCNY 2022! Zaproszenie do udziału

Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich Andrychów zaprasza do udziału w 21. edycji Konkursu Potraw Regionalnych STÓŁ WIELKANOCNY! Konkurs adresowany jest do gospodyń domowych, a jego celami są: popularyzacja regionalnych potraw wielkanocnych, powrót do tradycyjnej kuchni, promocja Ziemi Powiatu Wadowickiego. W Konkursie mogą wziąć udział 2-osobowe zespoły reprezentujące dane koło gospodyń, prezentujące stół nakryty do śniadania wielkanocnego. Konkurs zostanie przeprowadzony 9 kwietnia 2022 r. w Hotelu & SPA KOCIERZ (Baciarska Chata) w Targanicach.

Udział w Konkursie należy zgłosić w terminie do 25 marca 2022 r. w siedzibie Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich Andrychów. Szczegóły Konkursu w Regulaminie:

Pomysł zorganizowania imprezy pojawił się w 2000 roku.  Pomysłodawcy – Czesława Wojewodzic wraz ze Ś.P. Zbigniewem Mieszczakiem zapoczątkowali tę niecodzienną historię. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportaży z minionych edycji >>>Tutaj…Zadanie współfinansowane przez Powiat Wadowicki i Gminę Andrychów.

Źródło: SGW Andrychów

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content