WYNIKI V KONKURSU WOKALNEGO ŚPIEWANKA W WERSJI ON-LINE!

Jak się okazało nowa forma konkursu, która wymagała od uczestników zarejestrowania prezentacji, tj. wykonania dwóch piosenek, poprzez zapis obrazu i dźwięku kamerą cyfrową (np. smartfonem) i kolejno przesłania drogą elektroniczną linku do tego nagrania na mailowy adres konkursowy, okazała się bardzo przystępna dla młodych zdolnych wokalistów z całej Gminy – do CKiW w Andrychowie wpłynęły 33 zgłoszenia (34 uczestników)! Uczestnicy oceniani byli przez Jury w trzech kategoriach wiekowych: I – uczniowie klas I-III szkoły podstawowej (18 zgłoszeń), II – uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej (11 zgłoszeń), III – uczniowie klas VII-VIII szkoły podstawowej (4 zgłoszenia).

28 maja 2020 r. Jury – w składzie: Jerzy Górka (przewodniczący), Kinga Piesko oraz Aneta Lachendro – dokonało oceny przesłanych prezentacji i przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

I grupa wiekowa (uczniowie klas I – III SP):
I miejsce: Dorian Bubak – Sułkowice-Bolęcina
II miejsce: Karol Piekiełko – Sułkowice-Bolęcina
II miejsce: Martyna Gawron i Jagoda Wrona – Andrychów
III miejsce: Michał Stuglik – Andrychów
Wyróżnienia: Julita Ludwikowska – Sułkowice-Bolęcina, Jagoda Syty – Sułkowice, Nikola Krzanak – Sułkowice

II grupa wiekowa (uczniowie klas IV – VI SP):
I miejsce: Zuzanna Fryt – Targanice
II miejsce: Nadia Waluś – Andrychów
III miejsce: Julia Majdak – Bulowice
III miejsce: Agata Kasprzak – Sułkowice
Wyróżnienia: Olaf Handerski – Andrychów, Nikola Kapela – Andrychów, Hanna Stuglik – Inwałd

III grupa wiekowa (uczniowie klas VII – VIII SP):
I miejsce: Justyna Rusinek – Inwałd
I miejsce: Magdalena Kożuch – Brzezinka
II miejsce: Malwina Hernas – Andrychów

Ponadto Jury przyznało nagrodę Grand Prix, którą zdobyła MILENA BRYJA z Roczyn (uczestniczka I grupy wiekowej).

Jury wyraziło uznanie dla entuzjazmu wykonań wszystkich uczestniczących w Konkursie.
Uczestnikom i zwycięzcom serdecznie GRATULUJEMY! Życzymy Wam wielu sukcesów i przede wszystkim – pozostańcie wierni swojej pasji!

W kwestii wręczenia nagród Organizator skontaktuje się z każdym z laureatów konkursu telefonicznie.

Na naszym kanale YouTube możecie obejrzeć prezentacje konkursowe laureatów!

I grupa wiekowa:

II grupa wiekowa:

Grand Prix:

O Jury:
Jerzy Górka (przewodniczący) – koordynator ds. upowszechniania teatru i muzyki w CKiW w Andrychowie, instruktor indywidualnych zajęć nauki gry na perkusji w placówkach CKiW w Andrychowie, muzyk, lider zespołu JERZY GÓRKA ARTKIESTRA, wieloletni szef Klubu Jazzowego „Pod Basztą” w Andrychowie.
Kinga Piesko – instruktor kulturalno-wychowawczy w CKiW w Andrychowie, instruktor w WDK w Targanicach, animator społeczno-kulturalny, reżyser amatorskich grup teatralnych i wokalno-aktorskich w placówkach CKiW w Andrychowie.
Aneta Lachendro – instruktor kulturalny w CKiW w Andrychowie, instruktor w WDK w Inwałdzie, starszy specjalista ds. upowszechniania kultury, instruktor teatralny Teatru Ruchu FORMA, wielokrotnie nagradzany reżyser widowisk taneczno-muzycznych.

Organizator: CKiW w Andrychowie / WDK w Inwałdzie
Patronat medialny: Radio Andrychów i Nowiny Andrychowskie

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content