Wracają koncerty, spektakle, kino plenerowe, warsztaty dla dzieci i młodzieży i inne wydarzenia kulturalne w naszej Gminie.

Zapraszamy KULTURAlnych Sympatyków do zapoznania się z propozycjami imprez i innych akcji, które organizujemy w najbliższym czasie w całej Gminie.

  • KALENDARZ WYDARZEŃ CKiW w Andrychowie dostępny: tutaj

A już w najbliższy piątek (18 czerwca) pierwszy koncert plenerowy! W andrychowskim Parku Miejskim (okolice fontanny) o godz. 20:00 zagra dla Was zespół KIWI z Zatora. Zespół składa się ze świetnych instrumentalistów i charyzmatycznej wokalistki – Kasi Jabcoń. Grają muzykę pop z domieszką funky, bluesa, rocka. Ich inspiracją muzyczną są tacy wykonawcy, jak Earth Wind & Fire, Bruno Mars. Tworzą własne kompozycje na duży ośmioosobowy skład wraz z sekcją dętą. Domeną zespołu KIWI jest scena i granie na żywo i to jest sens ich działania. W swoim repertuarze mają wiele autorskich utworów, utrzymanych w niezwykle melodyjnej i zapadającej w pamięć konwencji. Podczas koncertów zaskakują też specjalnie zaaranżowanymi coverami. Jednym zdaniem, KIWI to gwarancja świetnie spędzonego koncertowego czasu. Zapraszamy!

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content