„Ulepimy dziś bałwana?”… zaproszenie na Koncert Świąteczny w WDK w Sułkowicach-Łęgu

19 grudnia 2021 roku (niedziela) w Wiejskim Domu Kultury w Sułkowicach-Łęgu o godz. 16:15 odbędzie się KONCERT ŚWIĄTECZNY, pt. „Ulepimy dziś bałwana?” w wykonaniu Kameralnej Orkiestry Smyczkowej, kwartetu wokalnego oraz chóru dziecięcego, muzykującego pod skrzydłami Stowarzyszenia MELOARTE z Suchej Beskidzkiej. W programie Koncertu znajdą się kolędy, pastorałki oraz znane świąteczne utwory anglojęzyczne. Zapraszamy serdecznie mieszkańców Sułkowic oraz ościennych sołectw.

Okres Świąt Bożego Narodzenia to niewątpliwie najpiękniejszy czas w całym roku. Każdy z nas z zapartym tchem czeka aż zapalą się świąteczne lampki na choince, w domu unosić się będą zapachy wigilijnych potraw, a całość dopełnią śpiewane kolędy. Również Stowarzyszenie Meloarte nie może się doczekać, kiedy na niebie rozbłyśnie pierwsza gwiazda, dlatego chcielibyśmy serdecznie zaprosić na Koncert Świąteczny „Ulepimy dziś bałwana?”, który odbędzie się 19 grudnia 2021 r. o godz. 16:15 w Wiejskim Domu Kultury w Sułkowicach-Łęgu.

Spędźmy razem ten czas oczekiwania przy dźwiękach najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek oraz piosenek o tematyce świątecznej w wykonaniu solistów, chóru dziecięcego oraz Kameralnej Orkiestry Smyczkowej pod batutą Dagmary Książek-Lisickiej. Nie zabraknie magicznych pokazów tanecznych w choreografii Elizy Buckiej, które przeniosą nas w bajkowy świat Anny i Elzy z „Krainy Lodu”. Dla naszych najmłodszych odbiorców mamy niespodziankę. Podczas koncertu ulepimy bałwana!

Z niecierpliwością odliczamy czas do tego niezwykłego wydarzenia i zapraszamy do spędzenia go wspólnie z nami. Będzie to doskonała okazja do tego, aby poczuć klimat zbliżających się świąt i przygotować się na ich nadejście.


Sylwia Kopacz – Kierownik Artystyczny

Uwaga: Ilość miejsc ograniczona!
Cena biletu: dorośli – 25 zł; dzieci – wstęp bezpłatny
Przedsprzedaż i rezerwacja biletów: WDK w Sułkowicach-Łęgu (w godzinach otwarcia placówki), tel.: 33 875 27 45 lub 668139168.
Sprzedaż biletów również w dniu Koncertu w WDK w Sułkowicach-Łęgu.
Czas trwania: ok. 60 minut

Podczas koncertu przestrzegane będą wszelkie środki bezpieczeństwa związane z zapobieganiem zakażeniom koronawirusem.
W celu minimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa prosimy o stosowanie się do obowiązujących zaleceń – wchodząc do naszych placówek pamiętaj o obowiązku zasłaniania nosa i ust maseczką oraz zdezynfekuj ręce środkiem na bazie alkoholu (dostępny wewnątrz).


Zobaczcie zdjęcia z Koncertu Świątecznego w Lanckoronie (12 grudnia 2021 r.):

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content