Sierpniowy Śliczny Maraton Fotograficzny [fotogaleria]

Pomysł na kolejne spotkanie fotograficzne był prosty. Do jego realizacji potrzebne były trzy składniki niezwykłej mieszanki – modelki, woda i kwiaty! Zauroczeni i zainspirowani sesjami Jovany Rikalo i Irene Rudnyk – świetnych fotografek młodego pokolenia – postanowiliśmy spróbować swoich sił w tego rodzaju kompozycjach...

Modelki, ich nienaganne, śliczne makijaże oraz stylizacje musiały przez tydzień poczekać na pogodę, gdyż pierwszy termin spotkania musiał zostać przełożony na sierpień z powodu zapowiadanej burzy. Prognoza się sprawdziła. Na szczęście – kolejny termin oraz przepiękna, letnia pogoda pozwoliły na realizację pleneru! Modelki oraz grupa fotografów – 5 sierpnia 2022 r. spotkali się w niecodziennej scenerii, by z wykorzystaniem rekwizytów i niespotykanej scenografii łapać piękne kadry!

Grupa entuzjastów fotografii – Anna, Krzysztof, Łukasz i Piotr – oraz cztery przepiękne modelki – Adrianna, Iwona, Natalia i Marta, które w otoczeniu kwiatów, wody i zieleni pozowały do niecodziennej sesji foto – zrealizowali wspólnie mnóstwo świetnych kadrów! Podgrzana do 35°C woda w basenie i przepiękne, kolorowe kwiaty, przyniesione przez uczestniczki sesji, temperatura powietrza ponad 26°C, cień i zieleń ogrodu – czego chcieć więcej? Jak widzicie, aby zrealizować zdjęcia z góry – rozłożono specjalny podest oraz drabinkę, do komfortowego i bezpiecznego fotografowania. Podczas sesji mieliśmy do dyspozycji rower retro, kosz piknikowy, mnóstwo fotogenicznych zakątków w ogrodzie a także niezwykły strój, oraz wianki, które przyniosła Ania (dziękujemy!)

O odpowiednie nawodnienie uczestników warsztatów zadbała Firma Wosana S.A., która przekazała orzeźwiające nektary owocowe! Dziękujemy!

Czy plener się udał? Temat niby stary, jak świat, ale żeby go zrealizować potrzeba było sporo wysiłku. Miał być sierpniowy, miał być śliczny i był! Sierpniowy Śliczny Maraton Fotograficzny – spotkanie/plener zorganizowane przez Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie pod nazwą #Fotografie_z_Kulturą po sześciu godzinach zdjęć zakończył się… no właśnie! Sami zobaczcie jego efekty i oceńcie czy się udał!

Wkrótce kolejna plenerowa sesja foto! Serdecznie zapraszamy. Pamiętajcie – ilość miejsc ograniczona!

Jarosław Skupień

  • Modelki: Adrianna Rudy, Iwona Pękala, Natalia Kokoszka, Marta Momot.
  • Fotografowie: Anna Stawowy-Lampa, Krzysztof Toboła, Łukasz Brańka, Piotr Liszkiewicz (wkrótce na naszej stronie zaprezentujemy foto-efekty ich pracy podczas warsztatów) oraz Jarosław Skupień – współorganizator oraz pomysłodawca pleneru.

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content