Sezon koncertów plenerowych Miejskiej Orkiestry Dętej ANDROPOL Andrychów rozpoczęty!

Za nami wyjątkowa, muzyczna majówka! Co się wydarzyło 14 maja 2022 r. w Stanicy HUCUŁ? Przeczytajcie i zobaczcie…

W miniony weekend andrychowscy dęciacy wystąpili podczas „Majówki z orkiestrą” zorganizowanej wspólnie z wolontariuszami Banku Pekao oraz Stanicą HUCUŁ. Wymarzona pogoda na zabawę pod chmurką przyciągnęła do Sułkowic-Łęgu sporą liczbę sympatyków andrychowskiej orkiestry, świętującej w tym roku jubileusz 100-lecia swojej działalności muzycznej. Uczestnicy majówki mogli nie tylko nacieszyć swoje uszy sporą dawką muzyki, potańczyć, ale także skorzystać z atrakcji, które przygotowali gospodarze Stanicy HUCUŁ – przejażdżki bryczką, oprowadzanki na koniu, bufet z lodami, zimnymi napojami oraz gorącymi posiłkami, w tym i pyszną golonką.

W trakcie zabawy, trwającej ponad trzy godziny, można było wygrać nowe płyty CD z muzyką MOD Andropol -wydane z okazji jubileuszu orkiestry – oraz koszulki i gadżety od WOLONTARIUSZY Banku Pekao, a także skosztować pysznych serków domowej roboty.

Łukasz Zaborowski | Kapelmistrz MOD ANDROPOL Andrychów

Zapraszamy do obejrzenia video-wspomnienia oraz fotorelacji z tego wydarzenia…CKiW w Andrychowie było partnerem tego wydarzenia. Czekamy z podekscytowaniem na kolejne koncerty i akcje z okazji jubileuszu naszej andrychowskiej orkiestry.

Oprac. bms

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content