Sesja Modern Plus… „Fotografie z Kulturą” [fotorelacja]

W piątek (25 listopada) odbyły się kolejne z cyklu warsztatów/plenerów fotograficznych „Fotografie z Kulturą” realizowane przez Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. W gościnnych progach inwałdzkiego Domu Kultury grupa fotografów i modelek doskonaliła swoje umiejętności z dziedziny fotografii portretowej i oświetlenia – zarówno stałego, jak i błyskowego. Niewątpliwym „plusem” tego spotkania była duża ilość dodatkowych rekwizytów oraz przepiękne stylizacje – suknie indyjskie oraz taneczne, będące własnością jednej z modelek – Adrianny Piwowarczyk. W spotkaniu uczestniczyła również Marta Momot – finalistka Miss Polski Nastolatek 2020, która jeszcze kilka dni temu gościła w Alanyi na konkursie FotoModels Poland 2022 oraz Weronika Kuś w przepięknym, wieczorowym makijażu. W spotkaniu uczestniczyli fotografowie: Weronika Liszkiewicz, Piotr Liszkiewicz i Krzysztof Toboła.

Po serii spotkań plenerowych, kolejne plenery/warsztaty realizowane będą w placówkach CKiW w Andrychowie oraz wybranych obiektach na terenie naszej Gminy. Spotkania „Fotografie z Kulturą” to niezwykła okazja, by spróbować swoich sił przed obiektywem i wymienić doświadczenia związane z szeroko rozumianą fotografią portretową. To również możliwość poznania różnych technik oświetlenia, wymiany doświadczeń sprzętowych oraz realizacja sesji, której samodzielne przygotowanie może być ze względów finansowych i organizacyjnych nieopłacalne do indywidualnych realizacji.

Na kolejne (grudniowe) spotkanie zaprosimy Was już wkrótce… Pomysłem wstępnym następnego spotkania są klimaty lat 60. – temat jednak jest ciągle otwarty. Finalizujemy również rozmowy z jednym z lokalnych salonów sukien ślubnych, aby udostępnił nam na spotkanie część swojej przepięknej kolekcji! 

Jarosław Skupień

Spotkanie poprowadził Jarosław Skupień, zobaczcie jego zdjęcia! Wkrótce pokażemy efekty pracy pozostałych fotografów, biorących udział w warsztatach „Modern Plus”.

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content