Salsa, Zumba i Bachata… Zapraszamy na warsztaty taneczne ZATAŃCZ ZE MNĄ do sułkowickiego DK!

Rytmiczne kroki, płynne ruchy bioder, gorąca atmosfera… to dodający siły i energii taniec, którego będziecie mogły doświadczyć!

20 maja 2023 r. | DK w Sułkowicach-Łęgu
Zapraszamy na warsztaty taneczne organizowane dla Mam (i nie tylko!) z okazji ich święta – prócz Mam, do udziału w warsztatach zachęcamy wszystkich, którzy mają ochotę na wejście w sobotnie popołudnie tanecznym krokiem!
W programie: Salsa, Zumba i Bachata prowadzone przez licencjonowanych instruktorów, takich jak:

NATALIA WĘGRZYN-JAKIMÓW – licencjonowana instruktorka fitness, która uwielbia kontakt i pracę z ludźmi. Początkowo związana z tańcem towarzyskim, po kilkuletniej przerwie rozpoczęła naukę nowych stylów, takich jak: Hip Hop, Dancehall, Salsa i Bachata, które pokochała. Szkoliła się u najlepszych polskich tancerzy. Uważa, że taniec to przede wszystkim świetna zabawa, fantastyczny środek wyrażania własnych emocji oraz sposób na oderwanie się od codzienności.
RAFAŁ HARAT – przypadek sprawił, że trafił na nieznane mu zajęcia i zakochał się w magicznych latynoskich rytmach Salsy, Bachaty, Merenge i Zumby. Związany z kilkoma szkołami tańca, trenował pod okiem wspaniałych instruktorów (J. Perduty, E. Januszyka). Od 2011 r. tancerz formacji tanecznej w „Salsie Bielsko”. Organizator pokazów, maratonów i zajęć tanecznych prowadzonych przez instruktorów Zumby oraz grupy tanecznej ART GO.

Program warsztatów:
9.00 – 10.00 Bachata
10.10 – 11.10 Salsa
11.20 – 12.20 Zumba

Ceny biletów:
20 zł – wejście na 1h
40 zł – wejście na 2h
45 zł – karnet na 3h (do każdego karnetu woda 1,5 l gratis)

Dla dzieci do 12 r.ż. – WSTĘP WOLNY! Jeżeli nie macie z kim zostawić swoich pociech – zabierzcie je ze sobą!

Bilety wstępu do nabycia w dniach od 15 do 20 maja 2023 r., w godzinach 10:00 – 16:30 w Domu Kultury w Sułkowicach-Łęgu lub telefonicznie pod numerami: 33 875 27 45 lub 668 139 168.

Osobom chętnym do wzięcia udziału w warsztatach podpowiadamy: zabierzcie ze sobą wygodny strój, buty na zmianę, ręcznik oraz pozytywne nastawienie.

Serdecznie zapraszamy!

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content