SAJDI… poznajcie go bliżej! /koncert w ramach Dni Andrychowa 2021/

W drugim dniu obchodów święta miasta – 21 sierpnia (sobota) – o godz. 18.15 na scenie zlokalizowanej w andrychowskim Parku Miejskim zaprezentuje się młody utalentowany andrychowianin, tworzący pod pseudonimem SAJDI, Wiktor Sajdak. Większość piosenek, które zaprezentuje podczas koncertu w Andrychowie znajduje się na jego kanale YouTube, jednak Wiktor zdradził nam, że dodatkowo zaśpiewa jedną, która na razie jeszcze nie została wydana… Tym bardziej zapraszamy na ten koncert!

Poznajcie go bliżej…

Muzyka stała się moją pasją i zainteresowaniem już od najmłodszych lat, jednak nigdy nie planowałem udostępniać swojej twórczości w Internecie. Wraz z otrzymaniem nominacji do #hot16challenge2, moje podejście zmieniło się. Głównym celem #hot16challenge2 była walka z epidemią i zbiórka funduszy na polską służbę zdrowia. Od momentu opublikowania mojej #hot16, zacząłem dostawać wiele pozytywnych wiadomości, które motywowały mnie do tego, żeby „wyciągnąć” stare kawałki z szuflady i podzielić się swoją twórczością z innymi.

Na tę chwilę, moja twórczość nie ma określonego gatunku muzycznego (trochę można to zakwalifikować do muzyki pop), ponieważ cały czas staram się bawić muzyką i próbuję nowych rzeczy, a studio nagraniowe z dnia na dzień staje się moim drugim domem.

Wiktor Sajdak

Zapraszamy na kanał YouTube SAJDIEGO: tutaj…

Sajdi zaprasza na koncert:


Dni Andrychowa 2021: Czytaj więcej…

Dni Andrychowa 2021 na FB: Dołącz do wydarzenia…

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content