„Pinokio” na wielkim ekranie w Zagórniku… kolejny seans filmowy pod chmurką już jutro (7 sierpnia)

Mamy dla Państwa dobrą i złą wiadomość. Zaczniemy od tej złej… Z przykrością informujemy, że zaplanowany na dziś (6 sierpnia) pokaz filmu, pt. „Na wyciągnięcie ręki” w ramach Kina Plenerowego w Inwałdzie zostaje odwołany z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Czas na dobre wieści… Jutro (7 sierpnia) nasze plenerowe kino objazdowe zawita do Zagórnika. Na wielkim ekranie, usytuowanym na boisku przy ZSS w Zagórniku, będziecie mogli obejrzeć ukochaną baśń wszystkich pokoleń! Zagramy film, pt. „Pinokio” w reż. Matteo Garrone z 2019 roku.

Imponująca wizualnie, pełna przygód, mądrości i humoru najnowsza ekranizacja „Pinokia” Carlo Collodiego – najpopularniejszej książki dla dzieci wszech czasów, którą przetłumaczono na rekordową liczbę ponad 260 języków świata. W roli słynnego Gepetta wystąpił nagrodzony Oscarem za rolę w produkcji „Życie jest piękne” Roberto Benigni. Reżyserii podjął się dwukrotnie nagrodzony Grand Prix na festiwalu filmowym w Cannes Matteo Garrone – wizjonerski twórca „Pentameronu” i „Gomorry”. Za wyjątkową oprawę muzyczną odpowiada laureat Oscara i Złotego Globu Dario Marianelli. Nowa wersja „Pinokia” to również baśniowe postaci, których niesamowity wygląd to efekt drobiazgowej pracy wybitnego charakteryzatora Marka Coulier – dwukrotnego zdobywcy Oscara, który ma na swoim koncie pracę przy takich hitach jak „Jurrasic World: Upadłe królestwo” czy serii „Harry Potter”.

Początek seansu o godzinie 20:30. Wstęp wolny. Bądźcie z nami!

Zobacz zwiastun:Na miejscu będą na Państwa czekać wygodne leżaki oraz gorąca atmosfera.
W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych pokaz nie odbędzie się.
Szczegółowe informacje: WDK w Zagórniku, tel. 33 875 47 29; e-mail: zagornik@kultura.andrychow.eu


Sprawdź Repertuar Kina Plenerowego na sierpień 2021…

Organizator: CKiW w Andrychowie

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content