Pierwszy Sierpniowy Letni Koncert 2022 za nami! [foto]

Koncert odbył się zgodnie z planem – wystartował w piątek, 19 sierpnia o godzinie 19:00 na plenerowej scenie w andrychowskim Parku Miejskim. Zgromadzonej publiczności fantastyczną rozrywkę zapewnili: Andrychowska Kapela Wujka Jaśka oraz Orkiestra Dęta OSP Roczyny. W programie koncertu Kapeli znalazły się znane i lubiane melodie folkloru miejskiego oraz autorskie kompozycje formacji. Orkiestra z Roczyn zaprezentowała zróżnicowany repertuar: muzykę klasyczną, popową, rozrywkową i jazzową, ponadto usłyszeliśmy melodie z bajek, polki wirtuozowskie z repertuaru Vlado Kumpana, jak również inne ciekawe aranżacje popularnych utworów znanych z radia i telewizji. Podczas koncertu można było także dołożyć swoją cegiełkę na leczenie Oliwiera Komana (u którego zdiagnozowano SMA1) – wolontariusze z Fundacji „Pomóc Więcej” prowadzili zbiórkę pieniędzy na ten cel. Dowiedzcie się więcej:
https://pomocwiecej.com.pl/koman-oliwier/
https://www.siepomaga.pl/oliwier-sma

Sierpniowe Letnie Koncerty 2022 odbywają się pod Patronatem Honorowym Burmistrza Andrychowa. Dziękujemy firmom wspierającym tegoroczne Sierpniowe Koncerty: Wosana S.A. oraz MSH Wizan. Patronami medialnymi są: Nowiny Andrychowskie, Radio Andrychów, mamNewsa.pl, wadowiceonline.pl oraz powiatlive.pl – zapraszamy do obejrzenia relacji z koncertu na stronach naszych patronów. Partnerem jest Straż Miejska w Andrychowie.

Serdecznie dziękujemy naszym artystom za występy na wysokim poziomie, które dostarczyły wszystkim wiele radości, a Państwu za przybycie i udział w koncercie! Zapraszamy na kolejne muzyczne spotkanie! W programie drugiego Sierpniowego Letniego Koncertu:

28 sierpnia 2022 (niedziela) / Park Miejski w Andrychowie
• godz. 18.15 | Popis grupy perkusyjnej pod batutą instruktora – Jerzego Górki
• godz. 18.30 | Aleksandra Gromotka | koncert
• godz. 19.00 | Gwiazda wieczoru: Miejska Orkiestra Dęta ANDROPOL Andrychów* | koncert z okazji jubileuszu 100-lecia działalności
*Koncert MOD „Andropol” Andrychów realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego


Zobaczcie zdjęcia z piątkowego koncertu:

bms

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content