OSTATNI W RAJU… poznajcie ich bliżej! /koncert w ramach Dni Andrychowa 2021/

Dni Andrychowa, dzień trzeci cd. (22 sierpnia). Czas na finał! Przepełniony energią i rock’n’rollem koncert zespołu Ostatni w Raju zakończy tegoroczne Dni Andrychowa! Grupę charakteryzuje dynamizm, rozmach, zapał i temperament – cztery słowa, które tworzą prawdziwy rock’n’roll! Znacie przecież te piosenki, które mają w sobie tyle energii, że podczas odtwarzania wlewają ją w słuchających i nie da się nie kiwać głową do rytmu. W przypadku zespołu Ostatni w Raju wszystkie utwory dają właśnie taki efekt! Początek koncertu o godzinie 19.00 (scena zlokalizowana w andrychowskim Parku Miejskim, okolice fontanny). Bądźcie z nami!


Więcej o zespole:

Nie będę kadził, ale to jest porządny zespół. Ja ich zobaczyłem parę lat temu, kiedy zaczęli grać. Fajnie, że taki zespół jest na rynku i koniec… Ja lubię za każdym razem, znam te numery niektóre, a po prostu za każdym razem, jak widzę ich na żywo to jest power i o to chodzi. (…) Najbardziej energetyczny zespół w tej chwili, z tych młodych kapel, które grają w Polsce – absolutnie TAK.

Janusz Panasewicz o zespole Ostatni w Raju / źródło: https://www.youtube.com/watch?v=oQwr7QVcoj0

Ostatni w Raju to grupa muzyczna grająca muzykę w stylu pop/rock/indie. Zespół tworzą ambitni muzycy, którzy posiadają duże doświadczenie artystyczne.

Skład zespołu:
Hubert Gocał – wokal
Łukasz Malinowski – gitara
Piotr Malinowski – gitara basowa
Wacław Szymula – perkusja

Zespół zagrał w swojej karierze ponad 500 koncertów w całym kraju, goszcząc na największych scenach w Polsce. Piosenki zespołu są chętnie grane w rozgłośniach radiowych. Utwór „Poczuj ten Dzień”, głosami słuchaczy i internautów, został wybrany jako „Przebój Roku” na antenie radia RDN! Na kanale YouTube Ostatni w Raju ma ponad pół miliona wyświetleń.

Polecamy kanał YouTube OSTATNI W RAJU: tutaj…

Ostatni w Raju na Instagramie: tutaj…

Ostatni w Raju na FB: tutaj…


Ostatni w Raju zapraszają na koncert w Andrychowie:


Ostatni w Raju koncertowo:


Dni Andrychowa 2021: Czytaj więcej…

Dni Andrychowa 2021 na FB: Dołącz do wydarzenia…

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content