Nowy cykl spotkań fotograficznych FOTOGRAFIE Z KULTURĄ. Zapraszamy!

Lubisz fotografować? Chciałbyś uczestniczyć w ciekawych projektach? Chciałbyś mieć dostęp do miejsc na terenie Gminy Andrychów, w których można przeprowadzić atrakcyjne sesje fotograficzne? Masz ciekawe stylizacje? Masz żyłkę charakteryzatorską? Potrafisz wykonać autorski makijaż? Lubisz stać przed obiektywem? Chcesz poznać ludzi z naszej okolicy, którzy uznają fotografię lub modeling za pasję? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałaś/eś twierdząco – to mamy dla Ciebie świetną wiadomość! W październiku 2021 Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie rozpoczyna cykl spotkań fotograficznych, pn. „Fotografie z Kulturą” – warsztatów realizowanych w formie spotkań plenerowych i studyjnych, podczas których będziesz mógł współuczestniczyć w tworzeniu ciekawych projektów fotograficznych. Na pierwsze spotkanie zapraszamy 9 października 2021 r.

Jeśli pogoda i warunki sanitarno-epidemiologiczne pozwolą – spotkamy się w Parku Miejskim, na jesiennej sesji „Huśtawkowy zawrót głowy”. W specjalnie zaaranżowanej scenerii, na tle złotych liści, w otoczeniu drzew zrealizujemy trwający 3 godziny plener z wykorzystaniem autorskich projektów huśtawek oraz rekwizytów tematycznych. W razie braku możliwości realizacji sesji, ze względu na złe warunki pogodowe, warsztaty odbędą się w innym terminie.

Warsztaty poprowadzi Jarosław Skupień – fotograf, który od kilkunastu lat współpracuje z Centrum Kultury i Wypoczynku, opisując i dokumentując wydarzenia kulturalne naszego regionu. Prowadzący podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w realizacji portretowych sesji fotograficznych.

Będąc uczestniczką/iem warsztatów będziecie mieć wpływ na kolejne projekty!

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną ilość uczestników w charakterze fotografów oraz modelek prosimy o wcześniejsze zapisy. Udział w warsztatach w charakterze modelki wymaga spełnienia warunku pełnoletniości oraz podpisania wymaganych zgód na publikację wizerunku.

Regulamin wraz z niezbędnymi formularzami dostępne:

  • w Sekretariacie CKiW w Andrychowie, ul. Starowiejska 22 b (czynne: pn.-pt. 7.30 – 15.30)
  • do pobrania:

Zapraszamy!

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content