MUZYKA/OBRAZ/SŁOWO w Świetlicy w Rzykach… Tam trzeba być

25 maja 2022 r. (środa) o godz. 17:00 w Świetlicy CKiW w Rzykach rozpocznie się impreza pn. „muzyka/obraz/słowo” – prezentacje efektów pracy uczestników zajęć stałych odbywających się w placówce w roku kulturalnym 2021/2022.
Podczas popołudniowego spotkania z muzyką, obrazem i słowem usłyszymy utwory zagrane na gitarze, keyboardzie i perkusji. Prezentacjom muzycznym będą towarzyszyły recytacje wierszy oraz występ grupy tanecznej. Będzie można obejrzeć wystawę „Poezje i odloty” prezentującą prace stworzone przez uczestników zajęć plastyczno-technicznych, inspirowane twórczością Stanisława Lema, Jana Brzechwy i eksperymentami surrealistów (wystawa potrwa do 30 czerwca).

Przypominamy również, iż w Świetlicy w Rzykach można nadal podziwiać niebanalne prace uczestników I Konkursu Książki Artystycznej MONOGRAFIE, czyli Wystawę pokonkursową pt. „Książki do patrzenia”. Ekspozycja przedstawia książki artystyczne – inspirowane różnymi dziedzinami sztuk wizualnych, literaturą piękną i popularną oraz muzyką – i potrwa do 30 czerwca.

Wstęp wolny. Zapraszamy!


Szczegółowe informacje: Świetlica CKiW w Rzykach, tel.: 33 432 28 10 lub 500 722 254, e-mail: rzyki@kultura.andrychow.eu

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content