Muzyczny Andrychów! Zagrali z nami [fotorelacja]

W niedzielne popołudnie (16 października) na andrychowskim Placu Mickiewicza odbyła się pierwsza edycja imprezy pn. MUZYCZNY ANDRYCHÓW • ZAGRAJ Z NAMI • SPOTKANIE GITAROWE. Celem tej akcji było spotkanie się miłośników gitarowych brzmień...

Podczas spotkania gitarzyści (i nie tylko gitarzyści, ponieważ wśród grających znalazła się także… młodziutka skrzypaczka 😉 ) wspólnie wykonali kilka kultowych numerów… „Nothing Else Matters” zespołu Metallica (był to główny punkt programu tej imprezy), ponadto pięknie wybrzmiały: „Europa” Santany, „Mała” Piotra Roguckiego, „Sen o Wiktorii” i „Zapal świeczkę” z repertuaru zespołu Dżem, „Don’t Cry” oraz „Knockin’ On Heaven’s Door” zespołu Guns N’ Roses, „The Unforgiven” Metalliki, „Highway to Hell” AC/DC czy „Smells Like Teen Spirit” Nirvany.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wielu muzyków, którzy poświęcili swój cenny czas i w różny sposób wsparli organizację tego wydarzenia… dziękujemy za rozpisanie chwytów gitarowych dla uczestników, za przygotowanie uczestników i za świetne występy na scenie „Muzycznego Andrychowa”!

Promując to wydarzenie, informowaliśmy, że będą niespodzianki… I tak było! Partnerem wydarzenia był MIKRUS Sklep Muzyczny w Andrychowie. Serdecznie dziękujemy Stefanowi Koczurowi – właścicielowi sklepu Mikrus, który ufundował i przekazał „muzyczne” upominki dla uczestników wydarzenia (gitara, ukulele, komplety strun do gitar klasycznych i akustycznych, tunery gitarowe). I tak, decyzją Organizatora, gitarę klasyczną otrzymał najstarszy (60-letni) uczestnik wydarzenia, a o nowe ukulele wzbogacił się z kolei najmłodszy uczestnik spotkania (8-latek).

Dziękujemy UCZESTNIKOM za obecność i zaangażowanie! Dziękujemy PUBLICZNOŚCI za gorrrące wsparcie! Do zobaczenia podczas kolejnych edycji imprezy!


Polecamy także relacje Patronów Medialnych wydarzenia:


Jak było? Zobaczcie fragmenty wspólnych wykonań:

Zobaczcie zdjęcia:

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content