ŁO BI JA BI JE… 29. FINAŁ WOŚP – Andrychów gra w sieci!

Każdego roku, w dzień Finału w całym kraju odbywały się różne wydarzenia kulturalne. Z racji aktualnej sytuacji, związanej z pandemią COVID-19, niektóre planowane wcześniej imprezy – w tym również nasze andrychowskie koncerty w MDK – niestety nie mogą się odbyć w tradycyjnej formie, przy udziale publiczności… Ten wirtualny koncert – to cegiełka Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie na rzecz 29. Finału WOŚP! Miłego świętowania!

„Siema” kojarzyć się będzie już do końca świata i o jeden dzień dłużej z jedyną tego typu akcją na świecie, zrywem milionów serc!

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! | 31.01.2021 r. Hasłem 29. Finału Orkiestry jest „Gramy z głową!” – zbiórka funduszy przeznaczona będzie na zakup nowoczesnych urządzeń medycznych dla laryngologii oraz diagnostyki głowy. Za zebrane pieniądze Fundacja WOŚP zakupi, m.in.: zestawy endoskopów laryngologicznych, egzoskopy, endoskopy giętkie, aparaty USG i RTG, kardiomonitory, a także lampy operacyjne oraz czołowe. Fundacja Jurka Owsiaka do tej pory wyposażyła setki szpitali w Polsce w niezbędny sprzęt, m.in. diagnostyczny i ratujący życie. Dzięki ludziom dobrej woli i wielkiego serca, wspierających co roku tę wspaniałą inicjatywę, możliwe było uratowanie wielu istnień ludzkich.

www.wosp.org.pl

W filmie:

  • Krzysztof Paczyński | Szef Sztabu WOŚP Andrychów #310
  • LZPiT „Andrychów” z gościnnym udziałem Jerzego Górki na perkusji
  • Jerzy Górka – improwizacje perkusyjne
  • koncert zespołu HAMARTIA

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content