Licealiści z Andrychowa zapraszają na spektakl! Premiera w najbliższą środę, 23 listopada

Rok 2022 to czas kiedy „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza wybrzmiewają na wielu scenach. Dwusetna rocznica pierwszego wydania zbioru to symboliczny początek polskiego romantyzmu, którego idee wpłynęły na wszystkie dziedziny sztuki. Duch polskiego romantyzmu obecny w twórczości wielu artystów jest zjawiskiem wobec którego trudno jest przejść obojętnie.

Premiera spektaklu pt. „LARWY” – przygotowanego na bazie zbioru „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza – grupy teatralnej „C’est la vie” I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie odbędzie się 23 listopada 2022 roku (środa) o godz. 18:00 w MDK w Andrychowie. Wstęp wolny, zapraszamy.

Scenariusz i reżyseria: Iwona Kaczmarek
Scenografia i stroje: Iwona Boba, Agnieszka Bok
Muzyka: Michał Wódz
Artyści: Grupa teatralna „C’est la vie” I LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie

Licealiści z Andrychowa zapraszają:

Przygnębia Cię jesienna aura? Wprawiają w melancholię długie wieczory? My znaleźliśmy na to sposób! Odkryj z nami tajemniczy świat „Ballad i romansów”! Daj się oczarować romantycznym zjawom! Nam się to udało!

Od kilku tygodni koło teatralne C’est la vie we współpracy z fundacją Fundacja Gotowi do działania przenosi się w Mickiewiczowskie światy i zaświaty, tworząc spektakl „Larwy”.

Premiera już w najbliższy środowy listopadowy wieczór. Przekonaj się, że są na świecie dziwy, o których nie śniło się filozofom. Schowaj szkiełko i oko i pozwól ponieść się wyobraźni! Uhonoruj dwusetną rocznicę romantyzmu!

Zapraszamy na premierę spektaklu ,,Larwy” przygotowanego na bazie zbioru ,,Ballady i romanse” Adama Mickiewicza.

23.11.2022 (środa) o godz. 18:00 w MDK w Andrychowie

24.11.2022 (czwartek) o godz. 11:00 w Domu Kultury w Kętach

Źródło: https://www.facebook.com/LO.Andrychow

Wydarzenie finansowane jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w partnerstwie z Domem Kultury w Kętach, CKiW w Andrychowie i MDK w Andrychowie.

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content