KULTURAlna, muzyczna niespodzianka! ORKIESTRA ROZRYWKOWA ROCZYNY „ER BAND” (20 sierpnia 2020 r.)

W słoneczne popołudnie, 20 sierpnia, w Parku Miejskim w Andrychowie zaprezentowała się ORKIESTRA ROZRYWKOWA ROCZYNY „eR Band”.

To muzycy składający się z Orkiestry Dętej OSP Roczyny, która działa jako Stowarzyszenie od 10 lat. W tym roku obchodzi 150-lecie swojego istnienia.
Muzyczna maestria, sznyt, brawurowo wykonywane utwory przez Orkiestrę Rozrywkową Roczyny zapewnią Państwu niezapomniane artystyczne wrażenia i świetną zabawę. W programie usłyszeć można będzie utwory rozrywkowe (rock, pop, big band) znane z radia i telewizji oraz z największych sal koncertowych świata, jak również utwory tradycyjne o charakterze wirtuozowskim z repertuaru Vlado Kumpana. Artyści zaprezentują są w nowych kamizelkach i koszulach z pięknymi naszywkami w kolorze złota i bieli.

Szefem orkiestry, bandleaderem i inspiratorem jest doświadczony, utalentowany i wykształcony muzycznie trębacz, kapelmistrz mgr Roman Marczyński, absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie, pedagog muzyczny, nauczyciel gry na trąbce w Szkole Muzycznej w Suchej Beskidzkiej i prowadzący w Szkole Big Band. W swoim dorobku ma wiele występów z gwiazdami polskiej sceny muzycznej transmitowanych w Telewizji Polskiej. Jest pierwszym trębaczem znanych Big Bandów w Polsce m. in.: eM Band Jaworzno, Big Band Małopolski, Big Contest Band Tarnów.

Zobaczcie zdjęcia! Foto: Jarosław Skupień

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content