KULTURAlna, muzyczna niespodzianka! MIEJSKA ORKIESTRA DĘTA „ANDROPOL” ANDRYCHÓW (27 sierpnia 2020 r.)

MOD ANDROPOL w akcji! Prawdziwa eksplozja dźwięków! Za nami kolejna odsłona „ulicznego grania” w Andrychowie! W czwartek (27 sierpnia 2020) zaczarowała nas Miejska Orkiestra Dęta „Andropol” Andrychów! DZIĘKUJEMY!

20-osobowy skład uzbrojony w flety, klarnety, saksofony, trąbki, sakshorny, puzony, tuby, gitarę basową i perkusję! Usłyszeliśmy największe przeboje szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej… od walczyków, poleczek po współczesne hity muzyki pop!

Orkiestra występuje na wszystkich ważnych uroczystościach kościelnych, państwowych, wydarzeniach kulturalnych oraz sportowych odbywających się na terenie Gminy Andrychów jak również poza jej granicami! Poziom muzyczny orkiestry utrzymywany jest stale na wysokim poziomie czego dowodem są nagrody i wyróżnienia, których w ostatnich latach znacznie przybyło na koncie andrychowskiej orkiestry! Stowarzyszenie MOD „Andropol” od wielu lat prowadzi przy orkiestrową szkółkę nauki gry na instrumentach dętych. Jeśli jesteście zainteresowani wszelkich odpowiedzi udzieli Wam dyrygent – kapelmistrz Łukasz Zaborowski!

Więcej o Orkiestrze: http://www.orkiestra-andrychow.pl/

Zobaczcie zdjęcia! Foto: CKiW Andrychów

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content