KOS w Bulowicach… statyści do filmu fabularnego poszukiwani

Studio ABM – jedna z największych agencji aktorskich i firm castingowych w Polsce – poszukuje statystów do filmu fabularnego „KOS”, który będzie realizowany w Bulowicach.

KOS to nie jest, w tym przypadku, ptak. To tytuł nowego, fabularnego, filmu (można powiedzieć, taki polski western, dziejący się w okresie Insurekcji Kościuszkowskiej), który będzie realizowany w Waszych BULOWICACH. Serdecznie zapraszamy miłośników filmu do zabawy w statystów na planie filmu. Będziemy się przebierać w kostiumy z tamtych czasów i wspólnymi siłami spróbujemy pomóc najlepszym polskim aktorom w wykreowaniu prawdziwego życia w tamtych czasach (koniec XVIII wieku). Poszukujemy chłopów, chłopek, szlachciców, szlachcianek, dam dworu, mieszczanek, magnatów. Jak to pięknie podsumował jeden z naszych wrocławskich statystów, można się nieźle pobawić, najeść i jeszcze za to zapłacą…. Aropos stawka za dzień zdjeciowy zaczyna się od 90 zł netto. Stawka ta może wzrosnąć w zależności od ilości godzin na planie, ilości dni zdjęciowych i zadania aktorskiego. ZAPRASZAMY!

/Studio ABM/

Jak się zgłosić? Wystarczy wypełnić formularz, który znajduje się pod tym linkiem: https://form.jotform.com/221086126390350

Reżyserem filmu jest pan Paweł Maślona. Znamy go ze znakomitego filmu nowelowego ATAK PANIKI.
Producentem filmu jest AURUM FILM. Firma, która wyprodukowała najgłośniejsze tytuły w ostatnim czasie: „Boże Ciało”, „Żeby Nie Było Śladów”, „Ostatnia rodzina”.
Do naszej produkcji potrzebujemy statystów. Bardzo liczymy na udział mieszkańców Waszego Regionu. Tak naprawdę zapraszamy wszystkich w wieku 16+. (…)
Zapraszamy wszystkich, którzy lubią film i chcieliby przyjrzeć się z bliska pracy znakomitych aktorów na planie filmowym. (…)

/Studio ABM/

/źródło grafiki wiodącej: https://historiapolskiilitwy.com/2020/11/01/1794-rok-tadeusz-kosciuszko-w-pamieci-litwinow/ /

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content