KONKURS! Do wygrania zaproszenie na sobotni koncert ANNY WYSZKONI w Andrychowie

Koncert ANNY WYSZKONI odbędzie się w najbliższą sobotę (28 maja) o godz. 18:00 w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie, ul. Szewska 7. Każdy koncert Ani Wyszkoni to eleganckie i pełne emocji widowisko. Tym razem będzie podobnie. Nie zabraknie takich przebojów, jak: „Czy ten pan i pani”, „Biegnij przed siebie”, „Wiem, że jesteś tam”, „Z ciszą pośród czterech ścian”, „Zapytaj mnie o to kochany”, „W całość ułożysz mnie”, „Oczy szeroko zamknięte” i wielu innych. Artystce towarzyszyć będzie 6-osobowy zespół pod kierownictwem jednego z czołowych polskich gitarzystów, Marka Raduli.

ANNA WYSZKONI ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. W 2021 r. obchodziła jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji przygotowała szereg wydarzeń, z których najważniejszym było wydanie albumu z największymi przebojami pt. „Nieznośna lekkość hitu”. Można na nim usłyszeć zarówno najbardziej znane piosenki Ani, jak i premierowe utwory, między innymi nową wersję kultowej „Agnieszki”, nagraną w duecie z popularnym polskim raperem Januszem Walczukiem.
Jej solowe albumy „Pan i Pani” (2009) oraz „Życie jest w porządku” (2012) osiągnęły status podwójnie platynowych, a kolejny, „Jestem tu nowa” (2017) pokrył się „złotem”. Pochodzący z niej utwór „Nie chcę cię obchodzić” zdobył tytuł przeboju lata radia RMF FM i Telewizji Polsat.

Bilety na koncert dostępne: BIURO MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7 (czynne: pn. – pt., 8:00 – 16:00); tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008; e-mail: mdk@kultura.andrychow.eu | Bilety online: www.kultura.andrychow.eu


Wraz z Redakcją Radia Andrychów i Nowin Andrychowskich zapraszamy do wspólnej zabawy! Do zdobycia podwójne zaproszenie na ten magicznie zapowiadający się KONCERT!

Co trzeba zrobić?

  • Podwójna wejściówka trafi do osoby, która MAILOWO przekona Redakcję, że to właśnie ona powinna ją zgarnąć.
  • Maile prosimy wysyłać na adres: radio@andrychow.eu
  • W tytule wiadomości proszę wpisać KONKURS ANIA WYSZKONI, a w treści wiadomości – oprócz słów przekonujących Redakcję – podać imię, nazwisko i nr kontaktowy.
  • Konkurs trwa do jutra, 27 maja 2022 r. do godz. 11.00.

FB Radio Andrychów i Nowiny Andrychowskie

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content