KOBIETA W OBRAZACH KAZIMIERZA JOŃCZEGO – wystawa w andrychowskiej Galerii Sztuk”i”

Od 18 stycznia 2022 r. w Galerii Sztuk”i” (ul. Rynek 14, Punkt Informacji Turystycznej) będzie można podziwiać Wystawę, pt. „Kobieta w obrazach Kazimierza Jończego”. Ekspozycja prac potrwa do 15 marca 2022 r. (w godzinach od 8:00 do 15:00). Wstęp wolny. Zapraszamy.

KAZIMIERZ JOŃCZY – andrychowianin z urodzenia (18 stycznia 1932 r.) i zamieszkania, ale przede wszystkim z umiłowania tego miasta; malarz, autor i współautor ponad setki wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą. Za swą twórczość i różnorodną działalność społeczną uhonorowany m.in. Srebrnym Krzyżem Zasługi, Brązowym Medalem Zasłużony Kulturze Gloria Artis, odznakami Zasłużony dla Kultury Polskiej i Zasłużony dla Miasta i Gminy Andrychów.Patronat medialny:
Nowiny Andrychowskie
Radio Andrychów

Organizator:
Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie

W celu minimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa prosimy o stosowanie się do obowiązujących zaleceń – wchodząc do Galerii Sztuk”i” pamiętaj o obowiązku zasłaniania nosa i ust maseczką oraz zdezynfekuj ręce środkiem na bazie alkoholu (dostępny wewnątrz).

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content