Kobieta SENSualna… Wystawa malarstwa BARBARY KIERCZAK. Zapraszamy!

Od dziś (8 marca 2022 r.) w Świetlicy CKiW w Sułkowicach-Bolęcinie można podziwiać WYSTAWĘ MALARSTWA pt. „Kobieta SENSualna” autorstwa BARBARY KIERCZAK. Ekspozycja przedstawia „kobietę nieoczywistą, która jest różna, złożona w swojej naturze, godząca w sobie wiele sprzeczności”. Prace prezentowane będą do 8 kwietnia 2022 roku. Wstęp wolny. Zapraszamy w godzinach otwarcia placówki.

BARBARA KIERCZAK
Swoją przygodę z malarstwem zaczęła jako mała dziewczynka. Od 2002 r. należy do Stowarzyszenia Grupa Twórców MY. Maluje obrazy posługując się różnymi technikami: olej, akryl, akwarela. Pędzel czy szpachla nie stanowią dla niej problemu. Lubi nowe wyzwania. Wszędzie szuka tematów do swoich obrazów. Ciągle coś ją inspiruje, pociąga i zachwyca. W jej obrazach widać wrażliwość dziecka i dojrzałość kobiety, jest przy tym bardzo pracowita. Każdy jej dzień wypełnia twórcza praca i godziny spędzone w pracowni. Cały czas rozwija skrzydła.

Rysowała i malowała bardzo chętnie już od dzieciństwa. Jednak dopiero w 2001 r. (po namowie rodziny) przestała „tworzyć do szuflady”. W 2002 r. wstąpiła do andrychowskiej Grupy Twórców MY. Jej prace malarskie to przede wszystkim krajobrazy, w których doskonale przedstawia ulotność upływającego czasu. Bardzo chętnie maluje też kwiaty. Do chwili obecnej namalowała sporo obrazów, których znaczna część znajduje się u prywatnych kolekcjonerów. Jej prace to głównie obrazy olejne, a także akwarele. Bierze udział we wszystkich wystawach organizowanych przez Grupę. Jej pierwszą indywidualną wystawą była wystawa w WDK w Targanicach.
/źródło: grupamy.art.pl/


Organizator: CKiW w Andrychowie – Świetlica CKiW w Sułkowicach-Bolęcinie
Szczegółowe informacje: Świetlica CKiW w Sułkowicach-Bolęcinie, ul. Racławicka 123/1, tel. 33 870 13 64, e-mail: bolecina@kultura.andrychow.eu

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content