Karolina Fryt laureatką Dnia Poezji Śpiewanej i Recytowanej w ramach 51. FMFT w Krakowie – duma nas rozpiera!

Festiwal Małych Form Teatralnych to impreza organizowana rokrocznie przez II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie. 21 maja 2021 r. – w pierwszym dniu festiwalowym – okazję do zaprezentowania swoich talentów mieli wokaliści i recytatorzy podczas Dnia Poezji Śpiewanej i Recytowanej. W ramach DPŚiR wystąpiła również Karolina Fryt, reprezentując CKiW w Andrychowie, przedstawiła dwa utwory: „Miłość w Portofino” (sł. Agnieszka Osiecka, muz. Ferdinando Buscaglione) oraz „Balladę o próżności” (autor Piotr Rogucki) w aranżacjach Dariusza Wilka.

Karolina decyzją Jury, w którym zasiadali Andrzej Sikorowski, Adrianna Kućmierz, Małgorzata Grad oraz Anna Sroka – znalazła się w gronie laureatów, zajmując trzecie miejsce w kategorii Poezja śpiewana! Gratulujemy!

Wszystkie występy były na bardzo wysokim poziomie, o czym można się przekonać oglądając Galę Festiwalową oraz uroczyste rozdanie nagród, które odbyły się 31 maja 2021 r., natomiast premiera dla publiczności miała miejsce 24 czerwca 2021 r. o godz. 18:00 na platformie playkrakow.com – Kiknij – zobacz

Karolina Fryt podczas Gali Festiwalowej:

  • występ Karoliny w filmie: ok. 1 godz. 20 min.
  • Karolina odbiera nagrodę: ok. 1 godz. 48 min.

Serdecznie gratulujemy Karolinie i oczywiście życzymy kolejnych sukcesów!

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content