Kabaret NOWAKI zabierze Was w daleką rozrywkową podróż!

26 marca 2022 r. (sobota) o godz. 16:00 w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie (ul. Szewska 7) KABARET NOWAKI zaprezentuje swój najnowszy program „ZA GRANICĄ ŻARTU”.

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

„Za granicą żartu” to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście.


Organizator: ESKANDER

Ceny biletów: 90 zł, 80 zł.
Sprzedaż biletów: BIURO MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7, tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008.
Bilety online:

Dołącz do wydarzenia FB: >>>Tutaj

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content