Indiańska sesja foto! Drugie warsztaty fotograficzne „Fotografie z Kulturą” za nami!

Ech! Ale było fajnie! 6 listopada 2021 r. gościnne progi Stanicy Hucuł powitały nas nie tylko fantastycznymi miejscówkami, ale też piękną – jak na tę porę roku – pogodą! Wyposażeni w sprzęt fotograficzny wszystkich wiodących producentów, stylizacje zwane ogólnie „indiańskimi”, łuk, nóż myśliwski, ozdoby do włosów, bransoletki, ogromny totem, piękny pióropusz i… najważniejsze – dobry humor (!) wyruszyliśmy wraz z konikiem Natanem i jego opiekunką Wiktorią szukać przepięknych kadrów i dobrego światła. Tym razem było nas jeszcze więcej! Reasumując – 8 fotografów, 4 modelki, koń wraz z opiekunką i kilka hektarów pięknych miejsc – to musiało się udać!

Miło nam, że coraz więcej osób dowiaduje się o naszych plenerach i chce uczestniczyć w kolejnych edycjach barwnych i pełnych dobrych pomysłów sesji foto! Cieszy nas niezmiernie, że spotkania stają się źródłem nowych inspiracji, pomagają zawiązywać nowe przyjaźnie, pozwalają obserwować metody pracy z modelkami i poszerzać portfolia artystyczne.

Serdecznie dziękujemy prześlicznym „indiankom” – naszym modelkom za cierpliwość oraz Pani Ani Brzazgacz za udostępnienie Stanicy Hucuł do realizacji sesji!

Wkrótce czekają nas nowe wyzwania!

Ps. Przeczytaj więcej o warsztatach: Tutaj…

Zobacz także: Fotografie z Kulturą /edycja 1/ – Huśtawkowy zawrót głowy!


Tymczasem … zapraszamy Was do obejrzenia efektów sesji! 

Modelki: Iwona Pękala, Natalia Kokoszka, Marta Zaczyńska-Płonka, Julita Bednarska.
Fotografowie: Barbara Wacławska, Julita Bednarska, Weronika Liszkiewicz, Piotr Liszkiewicz, Łukasz Sokół, Krzysztof Toboła, Mariusz Wróblewski, Jarosław Skupień (prowadzący).

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content