III Konkurs Plastyczno-Literacki „SŁÓWKO W RAMIE”… Zapraszamy do udziału!

Zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych do udziału w III Konkursie Plastyczno-Literackim „SŁÓWKO W RAMIE”. Głównymi celami Konkursu są: prezentacja możliwości twórczych, zachęcanie dzieci i młodzieży do czytania książek, kształtowanie wyobraźni plastycznej oraz wrażliwości i umiejętności wypowiedzi artystycznej, a także zachęcenie dzieci i młodzieży do zapoznania się z jednym z najbardziej znanych utworów światowej literatury dziecięcej pt. „Alicja w Krainie Czarów” – Lewisa Carroll’a.

Zadaniem uczestników jest samodzielne wykonanie pracy plastycznej (uczestnikom pozostawiamy swobodę w doborze technik i materiałów wykonywanych prac) inspirowanej dziełem literackim pt. „Alicja w Krainie Czarów”. Prace konkursowe ocenianie będą przez Jury z podziałem na trzy grupy wiekowe: I – uczniowie klas I-III SP, II – uczniowie klas IV-VI SP, III – uczniowie klas VII-VIII SP.

Zgłoszenia przyjmowane do 9 grudnia 2022 r.

Rozstrzygnięcie Konkursu 17 grudnia 2022 r. (sobota).

Regulamin Konkursu oraz formularz do pobrania:

Regulamin oraz niezbędne formularze dostępne również w:

  • WDK im. Romana Prystackiego w Zagórniku, ul. Szkolna 7 (w godzinach otwarcie placówki: Sprawdź…)
  • Sekretariacie CKiW w Andrychowie, ul. Starowiejska 22 b (w godz. 7:30 – 15:30)
  • Szczegółowe informacje: WDK im. Romana Prystackiego w Zagórniku, tel. 33 875 47 29, e-mail: zagornik@kultura.andrychow.eu
  • Organizator: WDK im. Romana Prystackiego w Zagórniku – CKiW w Andrychowie

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content