„GOBO plus RINGLIGHT”. Zapraszamy na warsztaty fotograficzne

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie zaprasza na Warsztaty Fotograficzne „GOBO plus RINGLIGHT”! Prowadzący warsztaty Jarosław Skupień podzieli się z uczestnikami swoimi doświadczeniami na temat budowy rozwiązań DIY GOBO oraz RINGLIGHT. Urządzenia będzie można przetestować w praktyce oraz podejrzeć ich konstrukcje.

GOBO to szeroko rozumiany efekt rzucania obrazów i zmodyfikowanego światła na tło lub fotografowany obiekt. W ten sposób możemy wyświetlić na planie zdjęciowym ciekawe kompozycje – zarówno kolorowe, jak i czarno białe – sprawiając, że kadr jest znacznie ciekawszy! RINGLIGHT to rozwiązania pozwalające doświetlać plan bezcieniowo. Dodatkowym atutem tego rodzaju modyfikatorów światła są bardzo ładne bliki, powstające w oczach modelek/modeli. Te rozwiązania oraz uzupełnienie planu zdjęciowego przeźroczystymi płaszczyznami odbijającymi światło powinny dać spektakularne efekty w postaci, jasnych, żywych, nowoczesnych fotografii! Modelki/modele proszeni są o zabranie ze sobą własnych stylizacji. Dodatkowo – na miejscu będą dostępne stylizacje specjalne – do wykorzystania przez uczestników, jeśli ich rozmiar i styl będzie im odpowiadał. Zapewnimy również kilka ciekawych rekwizytów oraz teł fotograficznych.
Zapraszamy!

Warsztaty odbędą się w Wiejskim Domu Kultury im. Romana Prystackiego w Zagórniku – 18 marca 2023 roku (sobota) w godzinach od 10.00 do 14.00. Ilość miejsc ograniczona. Uwaga: warunkiem korzystania z GOBO jest posiadanie własnej lampy systemowej sterowanej bezprzewodowo.

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content