#Fotografie_z_Kulturą! To była „piekielnie” fajna sesja! [fotorelacja]

20 maja 2023 r., dzięki uprzejmości właścicieli Szkółki Krzewów Ozdobnych J&J Piekiełko – Państwu Justynie i Janowi Piekiełko, mieliśmy możliwość przeprowadzić warsztaty i plener fotograficzny w niesamowicie urokliwym zakątku naszej gminy – ogromnym, kwitnącym ogrodzie znajdującym się w Sułkowicach-Bolęcinie.

Majowa pogoda dała się mocno we znaki. Ponieważ pierwsza połowa miesiąca obfitowała w zimne i deszczowe dni, majowe warsztaty #Fotografie_z_Kulturą stanęły pod znakiem zapytania.

Jak to mówią – do odważnych świat należy, więc z planem B w rękach (fotografowaniem w cieplarniach Szkółki Krzewów Ozdobnych J&J Piekiełko) rozpoczęliśmy majowe fotografowanie. Na szczęście, po przyjeździe wszystkich uczestniczek okazało się, że na niebie pojawiło się słońce i mogliśmy w pełni wykorzystać „ogrodowy” potencjał tej niesamowitej miejscówki.

Czegóż tam nie było! Kwitnące pomarańcze, cudne kwiaty lotosu… No… Tego właśnie tam nie było. 🙂 Poza tym, wydaje się, że było wszystko, co w warunkach polskiej pogody może znaleźć się w ogrodzie.

My tu sobie gadu, gadu – a fotografie czekają! Zobaczcie, co udało nam się zrobić tym razem!
Modelki: Adrianna Piwowarczyk i Angelika Rajda oraz fotografujący: Ilona Karcz i Jarosław Skupień (prowadzący warsztaty).
Na zdjęciach również Państwo Justyna i Jan Piekiełko.

Na kolejnym, czerwcowym fotografowaniu spróbujemy drugi raz zmierzyć się z tematem „Huśtawkowy zawrót głowy” i przetestujemy 4 modele dużych huśtawek ogrodowych. Zapraszamy! Szczegóły wkrótce!

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content