#Fotografie_z_Kulturą: „Fotograficzna Bańkolandia” – kolejny fotoplener za nami! [fotorelacja]

W lipcową, bardzo ciepłą i słoneczną sobotę – 15 lipca 2023 r. – uczestnicy warsztatów #Fotografie_z_Kulturą organizowanych przez Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie spotkali się na „Fotograficznej Bańkolandii”.

Udało się zrealizować wszystkie z zaplanowanych pomysłów, a nawet więcej! Tym razem grupę uczestników – fotografów-amatorów – zasiliła liczna grupa z okolic Wadowic i Kalwarii.

Motywem przewodnim spotkania były bańki mydlane, które generowaliśmy za pomocą wytwornicy baniek. W realizację ujęć włączył się wiatr, czyniąc plan zdjęciowy… zupełnie nieprzewidywalnym. Na szczęście kilkukrotne podejście do tematu przyniosło wymierne efekty.

Podczas sesji korzystaliśmy również z: koralowca Gorgonia, starych drzwi, pięknej huśtawki, luster, patefonu, roweru, zestawu piknikowego, myjki ciśnieniowej 🙂 i przepięknych miejscówek, które przejęły w swoje posiadanie stary winobluszcz i ogromne paprocie. W tworzeniu przepięknych ujęć pomagały nam dwie modelki – Angelika Rajda i Adrianna Piwowarczyk.

Czterogodzinny plener minął nam błyskawicznie! Co udało się stworzyć? Zobaczcie poniżej!

Co mamy w planach? Po wstępnych ustaleniach wszyscy zgodnie przyznali, że tematem kolejnego pleneru powinno być powtórne podejście do ubiegłorocznej sesji w basenie wypełnionym kwiatami! Postaramy się zrealizować ten pomysł podczas sierpniowych #Fotografii_z_Kulturą. Już wkrótce ustalimy termin, tak, by wszyscy chętni mogli uczestniczyć w tym mega kolorowym i atrakcyjnym wizualnie projekcie.

A teraz – zapraszamy na krótką fotorelację!

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content