Czujecie jak zimno? Najwyższy czas dorzucić coś do „Ognia”, który chce wzniecić Jusława!

Kilka dni temu, tutaj – na naszej stronie, pisaliśmy o Justynie Gajczak (Kliknij – Przeczytaj artykuł), wspominając jej piękny głos, oraz fakt, że po latach, gdy nie było jej na scenie, wydała nowy – świetny singiel „Wyleź mi z głowy”. Jak dobrze wiecie, ostatni czas nie sprzyja artystom. Wielu, nawet tym najbardziej znanym, trudno jest związać koniec z końcem. W takich warunkach ciężko jest marzyć o spełnianiu swoich pasji tym, którzy dopiero zaczynają…

Justyna nie poddała się i przygotowuje się do wydania swojego pierwszego albumu. Korzystając z możliwości, jakie dają media społecznościowe oraz portal zrzutka.pl postanowiła nakręcić kolejny teledysk – tym razem do singla „Ogień”. Część środków, na jego realizację – oprócz własnych oszczędności chce zebrać z Waszą pomocą.

Jeśli znacie jej twórczość i podoba Wam się to, co robi, a chcecie pomóc i dorzucić trochę „siana” do jej „Ognia” – pomóżcie! Ona sama twierdzi (jak czytamy w opisie zbiórki), że wspomniany wcześniej „Ogień” jest jej ulubionym kawałkiem! Chcecie wiedzieć, jakie to uczucie słuchać muzyki, którą się współtworzyło? Nic prostszego! Dorzućcie się do „Ognia”!

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/mg2nst

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content