BARBARA KIERCZAK – malarstwo | Wystawa w andrychowskiej Galerii Sztuk”i”

W Galerii Sztuk”i” (Andrychów, ul. Rynek 14; Punkt Informacji Turystycznej) prezentowane jest malarstwo autorstwa Barbary Kierczak. Ekspozycja potrwa do 17 października 2021 r. Zapraszamy w godzinach 8.00 – 15.00!

BARBARA KIERCZAK – swoją przygodę z malarstwem zaczęła jako mała dziewczynka. Od 2002 r. należy do Stowarzyszenia Grupa Twórców „MY”. Maluje obrazy posługując się różnymi technikami: olej, akryl, akwarela. Pędzel czy szpachla nie stanowią dla niej problemu. Lubi nowe wyzwania. Wszędzie szuka tematów do swoich obrazów. Ciągle coś ją inspiruje, pociąga i zachwyca. W jej obrazach widać wrażliwość dziecka i dojrzałość kobiety, jest przy tym bardzo pracowita. Każdy jej dzień wypełnia twórcza praca i godziny spędzone w pracowni. Cały czas rozwija skrzydła.

Organizatorem Wystawy jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie.
Patroni medialni: Radio Andrychów i Nowiny Andrychowskie

Wstęp wolny.
W celu minimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa prosimy o stosowanie się do obowiązujących zaleceń – wchodząc do Galerii Sztuk”i” pamiętaj o obowiązku zasłaniania nosa i ust maseczką oraz zdezynfekuj ręce środkiem na bazie alkoholu (dostępny wewnątrz).

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content