BACIARY zagrają w andrychowskim MDK! Bilety w sprzedaży

Zapraszamy na wieczór przepełniony energią spod samiuśkich Tater! Co usłyszymy? ...Trochę popa, rocka, biesiady, trochę disco polo, trochę muzycki na góralską nutę z charakterystycznym góralskim dialektem, hej! Koncert zespołu BACIARY odbędzie się 19 lutego 2023 r. (niedziela) o godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie.

BACIARY – zespół który powstał na Podhalu w 2002 roku, założyli go Andrzej i Janusz Body i natychmiast zyskał sławę, dzięki swojemu nowoczesnemu podejściu do grania, czasami już zapomnianych, melodii śpiewanych dawno temu przez naszych dziadków czy rodziców. Skład zespołu zmieniał się na przestrzeni lat. Do najbardziej znanych i lubianych utworów należą: „Żyje się raz”, „Oczy zielone”, „Nic do stracenia”, „Jak się bawią ludzie”. Ciekawe połączenia i właśnie to oryginalne podejście do muzyki tanecznej, to jeden z czynników, które sprawiły, że Baciary osiągnęły sukces.


Ostatnio zespół Baciary gościliśmy w Andrychowie 24 sierpnia 2019 roku podczas imprezy Andrychowskie Babie Lato – zespół był gwiazdą tego wydarzenia i w upalne popołudnie przyciągnął na parking przy otwieranej w tym dniu Krytej Pływalni prawdziwe tłumy… Na oficjalnym kanale YouTube Baciarów są nawet fragmenty tego koncertu:


Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content