BABSKA BIESIADA w Sułkowicach-Bolęcinie [fotorelacja]

Wczoraj (8 marca) w Świetlicy CKiW w Sułkowicach-Bolęcinie odbyło się spotkanie dla Pań z okazji Dnia Kobiet – „Babska Biesiada”. Na imprezie byli obecni również panowie… sołtys Aleksander Oboza i Radny Rady Miejskiej Wiesław Mikołajek, który obdarował wszystkie panie tulipanami. W programie wieczoru znalazły się występy artystyczne w wykonaniu podopiecznych placówki, które zachwyciły zgromadzonych, wystąpili: Wiktoria Bizoń, Martyna Łysoń, Weronika Pasierbek, Julia Kowalska oraz Tobiasz Łysoń; wokalistów przygotowała Ewa Walczak, a recytatorów Sabina Gibas. Imprezie towarzyszyła także Wystawa malarstwa Barbary Kierczak pt. „Kobieta SENSualna”. Ekspozycja przedstawia „kobietę nieoczywistą, która jest różna, złożona w swojej naturze, godząca w sobie wiele sprzeczności”. „Kobietę SENSualną” można podziwiać jeszcze do 8 kwietnia, w godzinach otwarcia placówki. Polecamy! Więcej o Wystawie >>>Tutaj…

Dziękujemy wszystkim Paniom oraz zaproszonym Gościom za tak liczne przybycie. (…) Serdeczne podziękowania kierujemy do naszych kochanych Pań z Koła Gospodyń Wiejskich… mamy nadzieję, że nadal będziemy tak owocnie współpracować – mówiła podczas spotkania Sabina Gibas, instruktorka i gospodarz placówki. Wszystkim Kobietom jeszcze raz życzymy wszystkiego co najpiękniejsze, zdrowia i spokoju w tych trudnych czasach – dodała na zakończenie.

Polecamy również relację mamNewsa.pl: Babska Biesiada z okazji Dnia Kobiet [FOTO]

Imprezę zorganizowali: Świetlica CKiW w Sułkowicach-Bolęcinie wraz z KGW Sułkowice-Bolęcina. Zobaczcie kilka zdjęć z tego wyjątkowego wieczoru:

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content