11 SPOJRZEŃ… Wystawa malarstwa autorstwa jedenastu kobiet w Inwałdzie

Od 2 marca w WDK w Inwałdzie prezentowana jest WYSTAWA MALARSTWA pt. „11 SPOJRZEŃ” autorstwa jedenastu kobiet. Swoje prace prezentują: Jolanta BRAŃKA, Jadwiga FIDZIŃSKA, Marta GAWORCZYK, Barbara JURCZAK, Lidia KOWALA, Henryka SORDYL, Ewa SROCZYŃSKA, Elżbieta SUKNAROWSKA, Barbara TALAR, Małgorzata WOŁEK i Barbara ŻMUDA.

W najbliższy piątek (11 marca) w inwałdzkim domu kultury o godzinie 17:00 wystartuje impreza pod hasłem „Okiem Kobiety” – organizowana z okazji Dnia Kobiet – podczas której nastąpi uroczyste otwarcie tej Wystawy. Wernisaż będzie zatem doskonałą okazją do spotkania się z autorkami prac i rozmów o sztuce. W programie wieczoru zaplanowano również koncert multiinstrumentalistki Marii Tomiczek – „Bo muzyka jest kobietą” (ok. godz. 17:30). Zapraszamy serdecznie! Wstęp wolny.

Polecamy rozmowy na antenie Radia Andrychów. Posłuchaj:


Wystawa malarstwa „11 SPOJRZEŃ” prezentowana będzie do 6 kwietnia 2022 r. Zapraszamy w godzinach otwarcia WDK w Inwałdzie. Wstęp wolny.


Organizator: CKiW w Andrychowie – WDK w Inwałdzie
Szczegółowe informacje: WDK w Inwałdzie, ul. Mila 9, tel. 33 432 26 12, e-mail: inwald@kultura.andrychow.eu

W celu minimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa prosimy o stosowanie się do obowiązujących zaleceń – wchodząc do WDK w Inwałdzie pamiętaj o obowiązku zasłaniania nosa i ust maseczką oraz zdezynfekuj ręce środkiem na bazie alkoholu (dostępny wewnątrz).

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content