1 października w Świetlicy CKiW w Rzykach uruchomiona zostanie wyjątkowa KULTURAlna Czytelnia…

Już 1 października Świetlica CKiW w Rzykach uruchomi wyjątkową czytelnię, w której znajdziecie książki na temat różnych dziedzin sztuki i kultury. Ze zbiorów „Czytelni Kulturalnej” będzie można korzystać w godzinach otwarcia placówki. Czytaj i oglądaj w Świetlicy w Rzykach… Zapraszamy!

CZYTELNIA KULTURALNA | Sztuki wizualne, fotografia, moda, design:

Księgozbiór składa się z publikacji o sztukach wizualnych, fotografii, modzie i designie. Znalazły się w nim bogato ilustrowane albumy na temat zbiorów najsłynniejszych muzeów, monografie artystów, książki o sztuce i kulturze dla dzieci. W czytelni można także zagrać w gry planszowe inspirowane różnymi dziedzinami sztuki lub ułożyć puzzle z reprodukcjami sławnych dzieł malarskich.

Do korzystania ze zgromadzonego zbioru zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane sztuką od czasów starożytnych, aż do współczesności.

Wstęp wolny.

Organizatorzy: CKiW w Andrychowie – Świetlica CKiW w Rzykach.

Szczegółowe informacje: Świetlica CKiW w Rzykach, tel. 33 432 28 10, e-mail: rzyki@kultura.andrychow.eu

W celu minimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa prosimy o stosowanie się do obowiązujących zaleceń – wchodząc do naszych placówek pamiętaj o obowiązku zasłaniania nosa i ust maseczką oraz zdezynfekuj ręce środkiem na bazie alkoholu (dostępny wewnątrz).

Mecenasi Kultury:


Partnerzy:


Skip to content