Imprezy wiodące

(kolejność alfabetyczna)

 

Mecenasi Kultury

 

 Sponsorzy:

 

ABS Bank Spółdzielczy w Andrychowie

ADAH Sp. J.

ADESSO Sp. z o.o

AKSAM Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Andoria-Mot Sp. z o.o.

Andoria-Motoparts Sp. z o.o.
Androimpex Sp z o.o

Andrychowska Fabryka Maszyn DEFUM S.A.
AN-KOM Józef Przystał

Auto-Serwis TROJAK Sp. J.

Bank Zachodni WBK S.A. Grupa Santander Oddział w Andrychowie

Bar Frykas Andrychów
Barleda Poland Sp. z o.o.

Bendiks S.C. Marek Piekiełko & Janusz Rusek

Beskid Media Sp. z o.o.

Biuro Podróży „Borkała Travel”

Biuro Podróży „Sumada Travel”

Black Red White S.A.

Bury Stanisław Sułkowice

Całodobowa Stacja Paliw inż. Wit Ziółkowski

Centrum Ogrodnicze „Fraś”

Ceramika Pilch Sp. z o.o. Sp. K.

CMC Sp. z o.o.

Czanieckie Makarony Sp. z o.o.

Czarny Groń Sp. z o.o. Sp.k.

Diana i Bogusław Matusiakowie

Diesel-Mot F.H.U. Józef Smolec

Drogeria „Pod Białym Orłem”
„Drog-Bud” Franciszek Fryc

Drukarnia Drukpress S.C.
Dudziak – Centrum Skórzane

Eldom – Sklep Firmowy Avans

Elektrociepłownia Andrychów Sp. z o.o.

Elżbieta Marczyńska Piekarstwo Głębowice

Enion Grupa Tauron S.A.

Eurobank Andrychów Martinada Sp. J. Adam Lis Marcin Szyca

F.H Bryzek Wyroby Hutnicze

F.H. Bis-Met. Skup Surowców Wtórnych

F.P.U.H. Elpida S.C.

Firma Budowlana Pszczółka i Spółka

Firma Handlowa TREND

Firma Komputerowa MIARKA Andrychów

Firma Produkcyjno-Handlowa Józef Brzazgacz, Stanica „Hucuł”

Gabinet Stomatologiczny – Dorota Żabińska-Konopczak

Gabinet Stomatologiczny – Henryk Nowak

Gospodarstwo Agroturystyczne „U Bogusi”
GRANPAK Sp. J. M. Korczak, R. Marczak

Grupa Maspex Wadowice

Grupa Żywiec S.A. – Sprzedaż i dystrybucja
GSU S.A.

Haft Komputerowy „Tomi” Tomasz Mrzygłód

Hatala Auto – Serwis Rzyki

Hotel Restauracja „Piwnica Rycerska”

Hurtownia Tkanin „Pako Plus”

Hurtownia Warzyw, Owoców i Cytrusów OWOC Sp. z.o.o.

Jolanta i Andrzej Magierowie

Jolanta i Piotr Gronostajowie

Kancelaria Doradztwa Finansowo-Ubezpieczeniowego BEMA
Klinika Kosmetyki Estetycznej – Beauty Infinity
KOBE Adam Mikołajek

Kompania Piwowarska S.A.

Komplet Plus Sp. z o.o.

Krak Sitexi Sp. z o.o.

Kwiaciarnia „Konwalia”

Kwiaty-Upominki „Czarymary”

KZWM Ogniochron S.A.

LOBOGraf

Lucyna i Filip Kowalczykowie

Lucyna Mieszczak

ParkHotel ŁYSOŃ

Małopolska Spółdzielnia Handlowa WIZAN
MAX HURT – Tekstylia Piotr Mazgaj

MD. Meble niemieckie. Dziadowiec M.

Mechanika Pojazdów Samochodowych Serwis i Usługi Andrychów

Międzygminny Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o. w Kętach

Mini Zoo „Kucyk” w Inwałdzie

MRAWCZYŃSKI A.G.

MWD Sp. z o.o. Park Miniatur „Świat Marzeń”

Nadleśnictwo Andrychów

Netto Sp. z o.o.

Odnowa Biologiczna Agro Spa Leskowiec

Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy KARPIK

P H „Jedenastka” Andrychów

P.H.U.P NOWEX

PAFIS – Sprzedaż art. papierniczych

PAJAKSPORT Pss. Pajak Sport Ewa Piątkowska-Pająk

Park Rozrywki DINOLANDIA AS INVEST Sp. z o.o.

Park Średniowieczny „Warownia Inwałd”

PAWBOL Sp. z o.o.

Pekao S.A. Oddział w Wadowicach

PHU Borkała

Piekarnia “U Jakuba” S.C

Piekarnia „Magdalenka” Oddział w Zagórniku

Piekarnia Parowa U Frysia S.C.

PKO Bank Polski S.A. Oddział w Andrychowie

Pokoje Gościnne „U Kasi”

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.

PPHU „Awe-Bis” Spółka z o.o.

PPHU Splot. Producent wyrobów pościelowych, hurtownia tkanin

PPHU STAHBUD Stanisław Murgas

PPP Firma Handlowa J. Pachel J. Pietraszek
PROBLIND Kamil Augustyniak

PROFESS

Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń Spółka z o.o. Sp. K.
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych „EMPOL” Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marwex Sp. z o.o.

Rajdimpex Sp. z o.o.

Rakoczy Stal Sp. z o.o.

Restauracja Adria S.C.

Santander Consumer Bank S.A.

SHE P.P.H.U.

Sieć sklepów KAUFLAND

Sklep Muzyczny ALFA

Sklep Muzyczny MIKRUS

Sklep Spożywczo-Przemysłowy Sułkowice-Łęg

Sklep Spożywczy Zagórnik

Sklep Batory Andrychów

Sklepy ABS

SM Logistic Sp. z o.o.

SOLENA Sp. z o.o - Intermarche Muszkieterowie

SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców

ST-ONE S.C.

Stanisław Adamik „Pamiętajcie o ogrodach”

Stanisława Stachera

Stanpol Sp. z o.o., Kocierz HOTEL & SPA
Sumera Motor Sp J

Swakoń Krzysztof Sułkowice

Szkoła językowa FACE 2 FACE

Szkoła Języków Obcych PES – Kęty

Szkółka Krzewów Ozdobnych Justyna & Jan Piekiełko

Szkółka Krzewów Ozdobnych STUS

Tartak Rzyki Dorota Młynarczyk

TECH SP. J.
TECHPLAST Sp z o. o.

Techniczna Obsługa Osób i Mienia DOBER

Trio-Sordyl Sp. J. Sordyl Hurtownia spożywcza Andrychów

Tymbark Wadowice

Usługi Blacharsko-Dekarskie i Remontowo-Budowlane Jerzy Matlak

Usługi Transportowe Sprzedaż Materiałów Budowlanych i Opału Jan Smolec
VAN KEULEN Polska Sp. z o. o.

WADRAS S.C. Ryszard Potempa, Paweł Kozioł

WidPol S.C. Andrychów

Wimat Świat podłóg

Wosana S.A.

Wulkanizacja Inwałd

Wypiek paluszków „MONIKA”

Zajazd „Złota Rybka”

Zakład Gospodarki Komunalnej Spółka z o. o.

Zakład Krawiecki Pabor S.C. Sułkowice

Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Czernichów S.J.

Zakład Produkcyjno-Handlowy Import-Eksport „Kora”

Zakłady Mięsne Wadowice Sp. z o. o

Zakłady Przemysłu Cukierniczego SKAWA S.A.

ZASŁAW TSS Sp. z o.o. Sp.K.

Zespół Radców Prawnych „Jurysta” Spółka komandytowa J. Trojak i Wspólnicy


Dziękujemy !